A. Griezmannas išplėšė pergalę Barselonoje, C. Bakambu pasiekė skandalingą įvartį (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 33-ojo turo rungtynės.

Barselonos "Espanyol" savo stadione priėmė Madrido "Atletico" futbolininkus. Jubiliejinis 100-asis Antoine'o Griezmanno įvartis Ispanijos pirmenybėse nulėmė minimalią "Rojiblancos" pergalę.

Visą rungtynių laiką aikštėje vyko kieta kova. Itin daug progų sukurta nebuvo, tačiau puikus A. Griezmanno įvartis 73-ąją iš aštraus kampo atnešė svečiams iš sostinės pergalę.

"Atletico" po dar vienos pergalės bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 7 taškų. "Espanyol" su 49 taškais rikiuojasi devintoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Villarreal" rezultatu 2-1 palaužė "Leganes". Cedrico Bakambu dublis garantavo "submarinų" pergalę, tačiau pergalė nebuvo pasiekta pačiu gražiausiu būdu.

C. Bakambu 68-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 90-ąją minutę "Leganes" išlygino rezultatą. Vis dėlto jau kitos atakos metu "Villarreal" sugebėjo pasiekti pergalingą įvartį, o savo žodį vėl tarė C. Bakambu, įvartį pasiekęs ranka.

Vaizdo įrašo pakartojimo metu galima pamatyti, kai puolėjas pašokęs virš galvos ištiesia ranka ir nestipriu lietimu nukreipia kamuolį į varžovų vartus.

Likusios dvikovos baigėsi "Valencia" nesėkme Malagoje ir Pamplonos "Osasuna" - "Sporting Gijon" lygiosiomis.

"Espanyol" 0 - 1 "Atletico"
73' [0 - 1] A. Griezmann

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10304850" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 2 - 1 "Leganes"
68' [1 - 0] C. Bakambu
90' [1 - 1] Guerrero
90+2' [2 - 1] C. Bakambu

"Malaga" 2 - 0 "Valencia"
36' [1 - 0] Recio
40' [2 - 0] S. Ramirez

"Osasuna" 2 - 2 "Gijon"
19' [1 - 0] J. Mere (į savus vartus)
72' [2 - 0] K. Kodro
79' [2 - 1] R. Canella
81' [2 - 2] C. Castro