Ilgametis Madrido „Atletico“ futbolininkas Antoine'as Griezmannas vasarą paliks komandą.
Žurnalistas Fabrizio Romano praneša, kad 35-erių prancūzas nusprendė išbandyti save MLS lygoje.
Skelbiama, kad A. Griezmannas priėmė „Orlando City“ ekipos pasiūlymą ir į JAV persikels liepą.
Prancūzas į MLS lygą išvyks be išpirkos ir pasirašys dvejų metų sutartį, kurioje bus numatyta galimybė terminą pratęsti dar sezonui.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą