A. Iniesta pergalingai atsisveikino su "Barcelona", F. Torresas savo pabaigą "Atletico" komandoje pasižymėjo dubliu (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse finišavo 2017-18 metų sezonas - šiandien buvo sužaistos paskutinės keturios 38-ojo turo rungtynės.

"Wanda Metropolitano" stadione įvyko atsisveikinimo rungtynės su Fernando Torresu - Madrido "Atletico" sezoną užbaigė rungtynėmis su "Eibar". Ispanas su savo vaikystės komanda atsisveikino įmušęs du įvarčius, tačiau pergalės "Rojiblancos" ekipa neiškovojo - susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

35-ąją minutę Kike išvedė "Eibar" į priekį, tačiau Fernando Torresas jau 42-ąją minutę išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje tas pats puolėjas jau išvedė "Atletico" komandą į priekį. Vis dėlto po trijų minučių šeimininkai liko žaisti dešimtyje ir tuo pasinaudojusi "Eibar" komanda 70-ąją minutę išplėšė lygiąsias.

"Atletico" su 79 taškais liko antroje pozicijoje, už savo nugaros palikusi Madrido "Real". Su "Atletico" atsisveikinusiam F. Torresui tai buvo 404 rungtynės klube.

Anksčiau įvykusios rungtynės baigėsi Barselonos "Espanyol" ir "Valencia" klubų pergalėmis.

Paskutinės sezono rungtynės įvyko čempionų tvirtovėje - "Barcelona" namuose susigrūmė su San Sebiastiano "Real Sociedad". Andresas Iniesta su savo gyvenimo komanda atsisveikino pergalingai - katalonai šventė pergalę rezultatu 1-0.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo įmuštas 57-ąją minutę. Po Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Philippe Coutinho, kuris sezoną užbaigė įspūdingos formos.

"Barcelona" kovoje dėl čempionų titulo nesulaukė konkurencijos - nuo artimiausių persekiotojų jie atitrūko iki 14 taškų. Vienintelė nusivylimo kartelė buvo praėjusiame ture pralaimėta pirmoji dvikova šalies pirmenybėse.

Iš viso A. Iniesta "Barcelona" klube sužaidė 670 rungtynių ir laimėjo devynis Ispanijos čempionų titulus.

"Atletico" 2 - 2 "Eibar" (VIDEO)
35' [0 - 1] Kike
42' [1 - 1] F. Torres
60' [2 - 1] F. Torres
70' [2 - 2] R. Pena
63' L. Hernandez ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Bilbao" 0 - 1 "Espanyol" (VIDEO)
9' [0 - 1] D. Lopez

"Valencia" 2 - 1 "Deportivo" (VIDEO)
28' [1 - 0] S. Zaza
77' [2 - 0] G. Guedes
80' [2 - 1] L. Perez

"Barcelona" 1 - 0 "Real Sociedad"
57' [1 - 0] P. Coutinho

Pagrindinė 2017-18 metų sezono statistika:

Į Čempionų lygą pateko: "Barcelona", "Atletico", Madrido "Real", "Valencia".
Į Europos lygą pateko: "Villarreal", "Real Betis", "Sevilla" (kvalifikacija)
Iš pirmenybių pasitraukė: "Malaga", "Las Palmas", "Deportivo"
Rezultatyviausi žaidėjai: Lionelis Messi (34), Cristiano Ronaldo (26), Luisas Suarezas (25)