A. Iniesta pergalingai atsisveikino su "Barcelona", F. Torresas savo pabaigą "Atletico" komandoje pasižymėjo dubliu (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse finišavo 2017-18 metų sezonas - šiandien buvo sužaistos paskutinės keturios 38-ojo turo rungtynės.

"Wanda Metropolitano" stadione įvyko atsisveikinimo rungtynės su Fernando Torresu - Madrido "Atletico" sezoną užbaigė rungtynėmis su "Eibar". Ispanas su savo vaikystės komanda atsisveikino įmušęs du įvarčius, tačiau pergalės "Rojiblancos" ekipa neiškovojo - susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

35-ąją minutę Kike išvedė "Eibar" į priekį, tačiau Fernando Torresas jau 42-ąją minutę išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje tas pats puolėjas jau išvedė "Atletico" komandą į priekį. Vis dėlto po trijų minučių šeimininkai liko žaisti dešimtyje ir tuo pasinaudojusi "Eibar" komanda 70-ąją minutę išplėšė lygiąsias.

"Atletico" su 79 taškais liko antroje pozicijoje, už savo nugaros palikusi Madrido "Real". Su "Atletico" atsisveikinusiam F. Torresui tai buvo 404 rungtynės klube.

Anksčiau įvykusios rungtynės baigėsi Barselonos "Espanyol" ir "Valencia" klubų pergalėmis.

Paskutinės sezono rungtynės įvyko čempionų tvirtovėje - "Barcelona" namuose susigrūmė su San Sebiastiano "Real Sociedad". Andresas Iniesta su savo gyvenimo komanda atsisveikino pergalingai - katalonai šventė pergalę rezultatu 1-0.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo įmuštas 57-ąją minutę. Po Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Philippe Coutinho, kuris sezoną užbaigė įspūdingos formos.

"Barcelona" kovoje dėl čempionų titulo nesulaukė konkurencijos - nuo artimiausių persekiotojų jie atitrūko iki 14 taškų. Vienintelė nusivylimo kartelė buvo praėjusiame ture pralaimėta pirmoji dvikova šalies pirmenybėse.

Iš viso A. Iniesta "Barcelona" klube sužaidė 670 rungtynių ir laimėjo devynis Ispanijos čempionų titulus.

"Atletico" 2 - 2 "Eibar" (VIDEO)
35' [0 - 1] Kike
42' [1 - 1] F. Torres
60' [2 - 1] F. Torres
70' [2 - 2] R. Pena
63' L. Hernandez ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Bilbao" 0 - 1 "Espanyol" (VIDEO)
9' [0 - 1] D. Lopez

"Valencia" 2 - 1 "Deportivo" (VIDEO)
28' [1 - 0] S. Zaza
77' [2 - 0] G. Guedes
80' [2 - 1] L. Perez

"Barcelona" 1 - 0 "Real Sociedad"
57' [1 - 0] P. Coutinho

Pagrindinė 2017-18 metų sezono statistika:

Į Čempionų lygą pateko: "Barcelona", "Atletico", Madrido "Real", "Valencia".
Į Europos lygą pateko: "Villarreal", "Real Betis", "Sevilla" (kvalifikacija)
Iš pirmenybių pasitraukė: "Malaga", "Las Palmas", "Deportivo"
Rezultatyviausi žaidėjai: Lionelis Messi (34), Cristiano Ronaldo (26), Luisas Suarezas (25)

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • .. (IP: d41d8cd98)
    rere (IP: d41d8cd98)

barcos fanai verkia nes suknistos mergaites ir apgavikai esat

Duosiu durniui kelia. Tu žmogau, nežinai ką reiškia palaikyt ta komanda ir kada jos legenda išvyksta. Čia futbolo fanai turi verkt ne vien dėl Iniestos, bet ir del Gigi ar Elnino ar kitu legendų. Kadangi šitie žaidėjai padarė futbola gražesniu ir tapo mūsų herojais.

• 0
  • rere (IP: d41d8cd98)
    .. (IP: d41d8cd98)

Man kaip Barcos fanui išlydet Iniesta labai sunku. Sakot vyrai neverkia? Tai yra labai gražu. Ir net nebandysiu slėpt, kada pamačiau Iniesta su ašaromis akyse, Suareza irgi man pačiam išriedėjo ašaros. Geriausias saugas, geriausias žmogus, puikus charakteris ir asmenybė. Senai nematysim tokio žaidėjo, jis labai mylėjo Barca, o mes labai mylim ji! GRACIAS POR TODOS INIESTA!

• -4
  • Dfg (IP: d41d8cd98)

Nors ir esu Real\'o fanas , bet ir pats verkiu ir liūdžiu , kad Iniesta išeina iš barsos.. Labai liūdna tiek dėl Iniestos , tiek del Torreso..

• Marčius33

Jaunystej buvo daugumos didvyris tikrai šitą dauguma prisimins.

• +23
  • Azza

"When I was a boy, we were 24 kids in the class. 23 of them supported Real Madrid. Me? No.. I had passion for Atletico" - Fernando "El Nino" Torres... Ašaros net susikaupė berašant.. Tiek puikių prisiminimų..

• +45
  • tau cia (IP: d41d8cd98)
    Azza

turetu buti labai emocingas sitas vakaras, tas pats kaip ir mums Barcos fanams, islydim Iniesta.

• +32
  • la liga (IP: d41d8cd98)

Sveiki. Kviečiu pamėgti puslapį apie ispanišką futbolą - La Liga, Segunda, jaunimo akademijos, moterų futbolas, rinktinė ir jos naujienos, žemesni dvizionai: www.facebook.com/laligaltu Startuosime jau artimiausiu metu, tad kviečiami norintys prisidėti prie naujienų pateikimo ir įdomybių skelbimo. Rašykit pm tiesiogiai puslapiui ir apsvarstysime galimybę prisijungti prie komandos.