A lyga: „Panevėžys“ nukovė „Šiaulius“ © fk-panevezys.lt nuotr.

Pirmadienio vakarą susitiko europinę kampaniją tęsiantis FA „Panevėžys“ bei šį sezoną lietuviško futbolo sirgalius stebinantys FA „Šiauliai“.

23-iajame „Optibet A lygos“ ture Gino Lettieri auklėtiniai užtikrintai rezultatu 2:0 (0:0) įveikė FA „Šiaulių“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo ir pagal daugelį statistinių komponentų pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo. Po Jeffrey Sarpongo tolimų šūvių šiauliečius gelbėjo vartininkas Gustas Baliutavičius, puolėjui Noeliui Mbo keletą kartų atsidūrus pavojingose situacijose pritrūko tikslumo. Tuo metu, Mindaugo Čepo auklėtiniams puolime gerokai trūko aštrumo.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli pykštelėjo standartinių situacijų specialistas Mantas Kuklys, tiesa, smūgį atrėmė Vytautas Černiauskas. Po kelių minučių pavojingu smūgiu galva atsakė Linas Klimavičius.

68-ąją minutę prie šiauliečių vartų kilo bene didžiausias gaisras – G. Baliutavičius buvo priverstas komandą gelbėti tiek po Matijaus Remeikio, tiek ir po N. Mbo smūgių.

Vos po penkių minučių FA „Panevėžio“ ekipos spaudimas davė vaisių – dar vieną progą susikūręs Noelis Mbo šįkart nesuklydo ir išvedė aikštės šeimininkų ekipą į priekį.

80-ąją minutę įvarčių sąskaitą „Optibet A lygoje“ atsidarė ir persvarą padvigubino gynėjas Kasparas Dubra.

Po šios pergalės panevėžiečiai su 55 taškais tapo vienvaldžiais turnyro lentelės lyderiais, o FA „Šiauliai“ su 43 taškais – treti.