A lyga: "Atlantas" namuose pralaimėjo "Trakams" (VIDEO) © Eurofootball.lt

Po nesėkmingos atkarpos „Trakų“ futbolininkai atsigauna ir XV-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ mače išvykoje įveikė Klaipėdos „Atlantą“ rezultatu 2:0 (1:0). Po šios pergalės senosios sostinės riteriai turi surinkę su klaipėdiečiais po dvidešimt keturis taškus.

Pirmosiomis minutėmis aktyvesni buvo šeimininkai, jau 2-ąją minutę klaipėdietis laimėjo oro dvikovą, kamuolys atšoko Skirmantui Rakauskui, kurio puikų smūgį atrėmė komandą išgelbėjęs vartininkas Tadas Kauneckas.

Atlaikę pirmąjį šturmą, „Trakai“ išlygino žaidimą, pirmasis pelnyti įvartį pabandė Jurijus Mamajevas, tačiau žaidėjo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Vis tik 23-iąją minutę legionierius iš Rusijos atliko aukštą perdavimą Dzmitrijui Koubui, kuris galva numetė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Dariui Miceikai. „Trakų“ žaidėjas pirmu lietimu pasitaisė kamuolį ir užtikrintai jį pasiuntė į vartus.

Po kelių minučių D.Koubas neišnaudojo puikios progos padvigubinti rezultatą – baltarusio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartų sargas Mantas Galdikas.

„Atlanto“ komandoje aktyviausias buvo Andrius Bartkus, šeimininkų futbolininkas net tris kartus grasino „Trakų“ vartams, tačiau du kartus netiksliai smūgiavo galva, o kartą techniškai pergudravęs varžovą atliko silpną bandymą pažeme tiesiai į T.Kaunecką.

Antrajame kėlinyje Konstantino Sarsanijos auklėtiniams nepavyko perimti iniciatyvos, žaidėjai atrodė gana blankiai ir pavojingų epizodų ilgą laiką nesukūrė. Įpusėjus antrajai rungtynių pusei vėl smūgiu galva po pakelto kampinio pagrasino A.Bartkus.

66-ąją minutę atlikti dublio nepavyko D.Miceikai, kurio iš arti smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į M.Galdiką. Vis tik 75-ąją minutę „Atlanto“ vartininkas buvo bejėgis, kai savo progą išnaudojo Tadas Labukas. Puolėjas greitos kontratakos metu sulaukė puikaus D.Koubo perdavimo ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per likusį rungtynių laiką „Atlantas“ mėgino sušvelninti rezultatą, tačiau nesėkmingai. Po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis Dovydas Virkšas smūgiavo netiksliai, o pačioje rungtynių pabaigoje gaudydamas kamuolį ne visai užtikrintai sužaidė T.Kauneckas, tačiau vartininkas akimirksniu savo klaidą ištaisė.

Klaipėdiečiai pademonstravo nepritinkantį praėjusio sezono vicečempionams žaidimą, tai turbūt buvo blogiausias šeimininkų pasirodymas namų aikštėje šiame sezone.

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/118/#d=500x360&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,table_colgd,fixtures&cbackground=ffffff&ctext=020202&ctitle=0a963b&cshadow=f0f4e2&cbutton=d8f5b8&cbuttontext=000000&chighlight=635959&tbody_family=" ms="" sans="" serif",geneva,sans-serif&tbody_size="9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Georgia,serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none&quot;" scrolling="no" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" height="360" width="500"></iframe>