A lyga: "Atlantas" po atkaklios kovos nugalėjo "Trakus" (VIDEO)

Atidėtame „SMScredit.lt A lygos“ 19-o turo mače, kuriame akis į akį stojo turnyro lentelės kaimynai, pergalę iškovojo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Konstantino Sarsanijos treniruojama komanda namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo „Trakų“ klubą.

Klaipėdiečiai iškovojo vienuoliktą pergalę ir atsilikimą nuo „riterių“ sumažino iki aštuonių taškų. Antroje vietoje žengiančius Trakų futbolininkus nuo Vilniaus „Žalgirio“ skiria taip pat aštuoni taškai.

Dvikovos pirmosiomis minutėmis svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, o šeimininkai bandė grasinti varžovų vartams standartinių padėčių metu. „Atlanto“ atstovai vieno išpuolio metu kėlė net keletą kampinių iš eilės, tačiau nė vieno iš jų metu nepavyko smūgiuoti.

Puikią progą išvesti savo komandą į priekį 17-ą minutę turėjo Jurijus Mamajevas. Po atakos dešiniuoju kraštu Ronaldas Solominas išprovokavo Edgaro Žarskio pražangą baudos aikštelėje, tad teisėjas netrukus skyrė 11 metrų baudinį.

Prie atžymos stojęs J. Mamajevas suklaidino Mindaugą Malinauską, bet kamuolį pasiuntė į skersinį.

Antroje kėlinio pusėje komandoms daug aštrių atakų surengti nepavyko. Klaipėdiečių ekipoje iš toli nesėkmingai laimę pabandė Ovidijus Verbickas, savo ruožtu, „Trakų“ gynėjo Deivido Česnauskio muštą kamuolį tik paskutinę akimirką blokavo „Atlanto“ žaidėjas.

Po pertraukos du kartus savo meistriškumą privalėjo rodyti M. Malinauskas. Pirmame epizode vartininkas sugavo J. Mamajevo muštą kamuolį standartinės padėties metu, o po kelių minučių apsigynė nuo Davido Aršakiano, pavojingai iš arti smūgiavusio galva.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/9NlqflaOErU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Antrame kėlinyje vyko itin atkakli ir bekompromisė kova. Teisėjui dažnai tekdavo stabdyti žaidimą ir futbolininkams rodyti geltonas korteles. Buvo akivaizdu, jog rungtynes gali lemti vienas įvartis ir jį 73-ą minutę pasiekė „Atlantas“.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Maksimas Maksimovas perdavė kamuolį link Roberto Vėževičiaus, pastarasis futbolininkas jį praleido O. Verbickui – laisvas baudos aikštelėje buvęs saugas nepriekaištingai smūgiavo į tolimą vartų kampą bei išvedė komandą į priekį.

Netrukus Dovydas Norvilas patikrino Mariaus Rapalio budrumą, tačiau paskutinėmis minutėmis šeimininkams didelėmis pajėgomis teko gintis.

Rokas Stanulevičius kartą netiksliai smūgiavo po pakelto kampinio, o sykį po keitimo aikštėje pasirodžiusio futbolininko muštą kamuolį sugavo klaipėdiečių vartininkas.

Per pridėtą laiką „Atlantas“ užtikrintai apsigynė bei greitos atakos metu galėjo pelnyti antrą įvartį. Skirmantas Rakauskas vietoje to, jog perduotų kamuolį komandos draugui į kraštą, smūgiavo iš toli ir pataikė tiesiai į M. Rapalį.