A lyga: „Banga“ ir „Šiauliai“ išsiskyrė taikiai © fk Banga nuotr.

Sekmadienį Šiauliuose „Banga“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Šiauliais“.

Nors rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, abiejų komandų vartininkai turėjo nemažai darbo. M.Bertašiui jau 2 minutę teko atremti D.Šimkaus tolimą smūgį. Vėliau daugiau darbavosi šiaulietis G.Baliutavičius, 7 minutę atrėmęs Cesinha smūgį, 14 minutę – itin pavojingą P.Srėbaliaus bandymą iš baudos aikštelės centro.

Dar porą kartų V.Paulauskas ir V.Piliukaitis smūgiavo greta vartų. 21 minutę vėl į žaidimą aktyviai įsitraukė M.Bertašius, atrėmęs J.Petravičiaus bandymą iš baudos aikštelės.

Tikriausiai pavojingiausia proga pirmajame kėlinyje tapo J.Januševskij smūgis galva po kampinio 39 minutę, kai G.Baliutavičius neįtikėtinai sureagavo ir atmušė į vartus skriejantį kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl dėmesio centre buvo M.Bertašius, atrėmęs D.Ikaunieks ir E.Jankausko smūgius iš keliolikos metrų. Įpusėjus kėliniui vėl žibėjo G.Baliutavičius, 66 minutę atrėmęs V.Paulausko smūgį iš dešiniojo krašto, o dar po keturių minučių laimėjęs tiesioginę akistatą su „Bangos“ puolėju, kai Cesinha puikiu perdavimu pasiuntė V.Paulauską prieš šeimininkų vartininką dešiniuoju baudos aikštelės kraštu.

Dar po vieną sėkmingą epizodą abu vartininkai turėjo besibaigiant rungtynių laikui. 83 minutę M.Bertašius atrėmė D.Romanovskij tolimą smūgį, o 90 minutę G.Baliutavičius neleido R.Vėževičiui iš arti nukreipti kamuolio į vartus.

Standings provided by Sofascore

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB