A lyga: „Banga“ nukovė „Dainavą“ © alyga.lt nuotr.

12-ojo turo trečiadienio rungtynės startavo Gargžduose, kur trimis taškais savo kraitį papildė aikštės šeimininkai.

„Optibet A lygos“ rungtynėse tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus DFK „Dainava“ panaikinusi įvarčio deficitą pergalę rezultatu 2:1 (1:1) iškovojo „Banga“.

Pirmąjį smūgį į vartų plotą jau 3-iąją minutę atliko Aaronas Olugbogi, visgi, vartuose nepriekaištingai žaidė Mantas Bertašius.

A. Olugbogi ir Ernesto Stočkūno perdavimų serija baigėsi pirmuoju rungtynių įvarčiu – užtikrintas E. Stočkūno smūgis į buvusios komandos vartus išvedė svečius į priekį.

Antrasis įvartis krito 35-ąją minutę – individualiomis pastangomis Dovydas Norvilas pelnė antrą savo sezono įvartį ir išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje gargždiškiai išsiveržė į priekį – Sigitas Urbys puikiai išsaugojo kamuolį žaidime ir perdavė jį Karoliui Žebrauskui, pastarasis smūgiavo link vartų ir po Gusto Zabitos lietimo kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

62-ąją minutę Stanislavas Sorokinas prie maždaug 16 metrų linijos stojo atlikti baudos smūgio, kuris sudrebino vartų konstrukciją.

Per pridėtinį laiką Artiomas Radčenka atliko smūgį į vartų plotą, o ten įspūdingai savo komandą gelbėjo M. Bertašius.

Po 12 turo rungtynių „Banga“ savo kraitį papildė trimis taškais ir su 10 taškų sąskaitoje pakilo į aštuntą turnyro lentelės poziciją, tuo tarpu „Dainava“ su 14 taškų rikiuojasi šeštoje vietoje.