A lyga: "Kauno Žalgiris" galiausiai nuginklavo "Stumbro" vartus

Puikiai A lygoje startavęs Kauno „Stumbras“ priverstas stabtelėti. Šeštadienį penktame ture vykusiame miesto derbyje prieš „Kauno Žalgirio“ komandą „Stumbras“ praleido pirmą įvartį, o jis nulėmė ir pirmą pralaimėjimą - 0:1.

Rungtynes aktyviau pradėjo iniciatyvą perėmę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, tačiau jų treneriui Mindaugui Čepui jau 18 minutę teko atlikti priverstinį keitimą. Kojos raumens traumą patyrusį Dominyką Galkevičių pakeitė Danielis Romanovskis.

Įpusėjus kėliniui, atkuto ir „Stumbro“ komanda. Tradiciškai aktyvus puolime buvo Levanas Mačarašvilis, varžovų gynybą draskė ir Lucasas Villela.

Kėlinio pabaigoje „Stumbras“ surengė pavojingiausią išpuolį. 41 minutę po Andrejaus Čiofu perdavimo į vartus smūgiavo Antonio Belo, bet kamuoliui kelią į vartus pastojo „Kauno Žalgirio“ gynėjas Tomas Mikuckis.

Antras kėlinys prasidėjo emocingai. Po žalgiriečių pakelto kampinio dėl kamuolio kovodamas „Stumbro“ žaidėjas Matheusas Bissi prasižengė prieš Liną Pilibaitį. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Joao Figueiredo, 55 minutę išvesdamas „Kauno Žalgirį“ į priekį.

Po šio epizodo aikštėje užvirė emocinga kova, netrūko kietos kovos ir pražangų.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, „Stumbro“ komanda vis aktyviau spaudė varžovus, karštligiškai mėgindami išlyginti rezultatą. Žalgiriečiai atsakydavo kontrišpuoliais. 86 minutę pavojingą jų ataką nutraukė toli iš vartų išbėgęs vartininkas Rodrigo Josviakis, neleidęs priimti kamuolio Renato Matosui.

Paskutinės minutės buvo karštos, tačiau „Kauno Žalgiris“ atsilaikė ir iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">