A lyga: „Panevėžys“ palaužė „Sūduvą“ © alyga.lt nuotr.

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ vyko centrinės 31-ojo turo rungtynės. Dramatiškoje jų pabaigoje „Panevėžys“ pelnė du įvarčius ir iškovojo pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ 2:0 (0:0).

Susitikime aukštesne pavara startavo naujojo trenerio Gino Lettieri vadovaujami panevėžiečiai. Jau antrą minutę Wandersonas Melo atliko perdavimą į baudos aikštelę ir kamuolys pataikė į virpstą.

Vėliau „Panevėžys“ kontroliavo padėtį aikštėje ir surengė nemažai ambicingų atakų. 30 minutę po svečių klaidos vieną realiausių galimybių įmušti turėjo Elivelto, bet vartininkas Tomas Švedkauskas įspūdingai išgelbėjo savo vartus. Į tai svečiai atsakė pavojingu Danilo Kondrakovo šūviu, kurį sustabdė Rafaelis Broetto.

Antrajame kėlinyje „Sūduvai“ pavyko išlyginti pusiausvyrą žaidime. Miguelio Moreiros auklėtiniai kokybiškiau atakavo, o taip pat neleido varžovams dominuoti prie jų baudos aikštelės. Visgi, kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, „Panevėžys“ tarė paskutinį žodį.

Šeimininkų pergalės kalviu tapo Jeffrey Sarpongas. Legionierius ketvirtą pridėto laiko minutę baudos aikštelėje puikiai pasinaudojo Ulysse Diallo perdavimu nuo galinės vartų linijos ir užtikrintai įmušė įvartį. Vos po poros minučių olandas kontratakoje pasižymėjo antrą kartą ir kalė paskutinį vinį į „Sūduvos“ karstą.

„Panevėžys“ (50 tšk.) nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir pakilo į trečią lentelės vietą. „Sūduva“ (48 tšk.) nusileido į  penktą poziciją.