A lyga: „Riteriai“ iškovojo svarbią pergalę © alyga.lt nuotr.

31-asis „Optibet A lygos“ turas startavo Alytuje, kur vietos ekipa priėmė varžovus iš sostinės.

Vilniaus „Riteriai“ svečiuose nutraukė itin ilgai užsitęsusią prastą seriją – rezultatu 1:0 (1:0) nugalėta Alytaus „Dainavos“ ekipa.

Svečiai pasižymėti galėjo jau 9-ąją rungtynių minutę, tačiau Colino Odutayo smūgį atrėmė Orestas Kostykas, atšokusio kamuolio į vartus nepasiuntė Nikola Popovičius. Visgi, 20-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs C. Odutayo išsiskyrė įvarčiu.

Pirmame kėlinyje dainaviečiai neatliko nė vieno smūgio vartų link, antrąją susitikimo pusę alytiškiai pradėjo kiek aštresniu žaidimu, tačiau kuriamos atakos apčiuopiamos naudos nedavė.

68-ąją minutę dzūkai turėjo gerą galimybę rezultatą išlyginti – standartinės situacijos metu perdavimo iš Stanislavo Sorokino sulaukęs Ode Abdullahi galva smūgiavo netaikliai, 80-ąją minutę į vartų plotą smūgiavo po keitimo pasirodęs Matheusas Araujo, po kelių momentų brazilas atliko dar vieną pavojingą bandymą.

Dvikovai bėgant į pabaigą savuosius šansus turėjo Davoras Rakičius bei Stanislavas Sorokinas, jų smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas.

Po 31-ojo „Optibet A lygos“ turo „Riteriai“ sumažino atstumą iki 9-osios čempionato pozicijos bei savo sąskaitoje turi 18 taškų, savo ruožtu, „Dainava“ su 29 taškais išlieka septinta.