A lyga: „Riteriai“ nukovė „Bangą“ © JumpStory nuotr.

Į aukštas pozicijas „Optibet A lygoje“ besitaikantys Vilniaus „Riteriai“ savo sąskaitą papildė ketvirtuoju laimėjimu.

Glenno Stahlio treniruojama komanda 7-ojo turo mače namuose po dramatiškos atomazgos 1:0 (0:0) garbingai kovojusią Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje „Riteriai“ turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau pavojingų progų nesukūrė. Svečiai atsakė dviejomis pavojingomis atakomis, kurių smaigalyje atsidūrė Karolis Žebrauskas – kartą jis prastai suvaldė kamuolį, o kitą sykį smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos situacija aikštėje itin nesikeitė. Vilniaus ekipa varžovams pagrasindavo tolimais smūgiais, bet vartininkas Mantas Bertašius be didesnio vargo susitvarkydavo su tomis situacijomis.

Lemtinga šiame mače tapo 88-oji minutė: po gero perdavimo į baudos aikštelę Aleksandras Levšinas surado po keitimo aikštėje pasirodžiusį Dmytro Bilonogą, kuris iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

„Riteriai“ su 13 taškų bent jau kol kas šoktelėjo į pirmąjį trejetą, o „Banga“ su 5 taškais lieka aštunta.