A lyga: "Sūduva" ir "Atlantas" išsiskyrė taikiai (VIDEO)

Pirmajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rate Marijampolės „Sūduva“ ir Klaipėdos „Atlanto“ išsiskyrė taikiai. Suvalkiečiai savo žiūrovų akivaizdoje pirmieji išsiveržė į priekį, bet dar pirmajame kėlinyje uostamiesčio komandai pavyko rezultatą išlyginti – 1:1 (1:1). Pergalės atveju klaipėdiečiai būtų pakilę į trečiąją turnyro lentelės vietą, tuo tarpu aikštės šeimininkai galėjo pasivytą antroje vietoje įsikūrusius „Trakus“.

Po atsargios mačo pradžios iniciatyvą parėmė „Sūduva“. Jau 9-ąją minutę pasižymėti galėjo Tomas Radzinevičius, tačiau puolėjas nesugebėjo įveikti jį pasitikusio ir puikiai sužaidusio Edvino Gertmono, kuris sugebėjo atmušti smūgį kojomis.

Netrukus standartinės situacijos metu po aukšto perdavimo link vartų pavojingai galva smūgiavo Nikola Prebiračevičius, bet komandą darsyk išgelbėjo puikią reakciją pademonstravęs „Atlanto“ vartininkas.

E.Gertmonas buvo bejėgis 13-ą rungtynių minutę. Po netikslaus perdavimo, marijampoliškiai perėmė kamuolį ir surengė žaibišką išpuolį. Krašte perdavimo sulaukęs Valentinas Baranovskis baudos aikštelėje surado visiškai laisvą Karolį Chveduką, kuris ramiai išvedė komandą į priekį.

Vėliau puikios progos neišnaudojo Vaidotas Šilėnas. Po dar vieno tikslaus V.Baranovskio perdavimo, „Sūduvos“ naujokas smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/1sg6tWmpHIU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

29-ą minutę rezultatas tapo lygus. Baudos aikštelėje gavęs kamuolį Andrėjus Paniukovas puikiai pranėrė tarp dviejų varžovų ir atliko perdavimą link vartų Dovidui Norvilui, kuriam beliko išnaudoti komandos draugo sukurtą progą.

Prieš pertrauką Robertas Vėževičius idealiu perdavimu vieną prieš vartus išvedė A.Paniukovą, tačiau rezultatyviausias lygos futbolininkas smūgiu pažeme pro Paulių Grybauską į vartus nepataikė.

Antroje dvikovos pusėje ėmė virti aistros. Vilmantas Bagdanavičius neliko patenkintas prie galinės linijos bandžiusio iškrapštyti kamuolį D.Norvilo veiksmais. Į žaidėjų apsižodžiavimą netruko įsijungti atskubėję R.Vėževičius ir A.Paniukovas. Konfliktas buvo numalšintas geltonomis kortelėmis.

Daugiausiai labai aktyviai žaidusio R.Vėževičiaus dėka „Atlantas“ perėmė iniciatyvą. Krašto saugas atliko keletą pavojingų perdavimų į baudos aikštelę, uždirbo porą standartinių situacijų, vienos jų metu pasižymėti galėjo pats, tačiau apmaudžiai nepataikė į kamuolį.

Iki tol kėlinyje nesukūrusios labai pavojingų momentų, rungtynėms baigiantis abi komandos neišnaudojo labai gerų momentų. 83-ą minutę įmušti privalėjo A.Paniukovas, bet po D.Norvilo idealaus perdavimo vienas prieš vartus iššokęs rusas vėl nesugebėjo pergudrauti jį pasitikusio P.Grybausko.

Po kelių minučių pavojus kilo prie svečių vartų. Į baudos aikštelę įkirtęs Marko Živkovičius laiku iš T.Radzinevičiaus gavo kamuolį, bet smūgiu pažeme nepataikė į tolimą vartų kampą.

Netrukus, suklydus „Atlanto“ gynybos linijai, trys sūduviškiai atsidūrė prieš vieną varžovų gynėją. Atakos smaigalyje atsidūręs Povilas Kiselevskis nusprendė smūgiuoti vienu lietimu ir griebėsi už galvos, pasiuntęs kamuolį virš vartų.