A lyga: „Sūduva“ nukovė „Riterius“ © V. Kuralavičiaus nuotr.

Puolimą atgaivinusi Marijampolės „Sūduva“ „Optibet A lygoje“ laimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Dabartiniai čempionato lyderiai 23-iojo turo susitikime svečiuose rezultatu 3:1 (0:0) palaužė 6-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje abi komandos įvarčio nepelnė: tris gana pavojingus varžovų smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas, o Mindaugas Grigaravičius, sulaukęs puikaus Marko Pavlovskio perdavimo, iš geros padėties perkėlė kamuolį virš vartų.

Po pertraukos „Riteriai“ turėjo labai gerą progą išsiveržti į priekį, tačiau Maksymo Marusičiaus perdavimas link M. Grigaravičiaus buvo per stiprus, tad saugas nespėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus.

57-ąją minutę Marijampolės klubas nepriekaištingai išpildė standartinę situaciją. Po Nicolas Gorobsovo pakelto kampinio stipriu smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė Aleksandas Živanovičius.

Po 15 minučių iniciatyvą perėmusi „Sūduva“ pasižymėjo ir antrą kartą – po šeimininkų klaidos savo aikštės pusėje į kovą nuo suolo mestas Giedrius Matulevičius tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Nors „Riteriai“ 76-ąją minutę po Angelio Lezamos įvarčio atgaivino intrigą, tačiau vos po poros minučių į kontrataką pabėgęs Serge'as Nyuiadzi pasižymėjo šeštą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Čempionate pirmaujanti „Sūduva“ savo kraityje turi 49 taškus, o 9-ąjį sezono pralaimėjimą patyrę „Riteriai“ lieka su 30 taškų.