A lyga: "Sūduva" palaužė "Šiaulius" (VIDEO)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai daug vargo, tačiau Šiauliuose sugebėjo išplėšti sunkią pergalę. Aleksandro Veselinovičiaus treniruojama komanda „SMScredit.lt A lygos“ 24-o turo dvikovoje išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo čempionato autsaiderius „Šiaulius“.

Marijampoliečiai iškovojo trečią pergalę iš eilės ir šiuo metu nuo Klaipėdos „Atlanto“ atsilieka dviem taškais. Šiauliečiai patyrė šešioliktą pralaimėjimą ir savo sąskaitoje vis dar turi keturiolika taškų. Šiame mače „SMScredit.lt A lygoje“ debiutavo 16 metų Saulės miesto atstovas Rokas Lekiatas. Dvikovos pabaigoje kaklo traumą patyrė Suvalkijos klubo gynėjas Nikola Prebiračevičius. Serbas rungtynių tęsti negalėjo, tad buvo išneštas ant neštuvų.

„Sūduva“ iš karto perėmė iniciatyvą ir turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą. Visgi šeimininkai, rungtyniavę be Donato Petrausko ir Ramūno Radavičiaus, patikimai gynėsi ir laukė savo galimybių kontratakose.

„Šiaulių“ išpuoliai buvo pavieniai ir nepavojingi. Aštriausias epizodas prie svečių vartų kilo kėlinio viduryje, kai iš toli pro šalį kaire koja smūgiavo komandos kapitonas Edvinas Jasaitis.

Marijampoliečių ekipoje keletą kartų savo laimę tolimais smūgiais pabandė Tomas Radzinevičius bei Ernestas Veliulis. Šių futbolininkų bandymai arba skriedavo pro šalį, arba Povilui Valinčiui problemų nesukeldavo.

Pirmą puikią progą „Sūduva“ susikūrė antro kėlinio pradžioje. Atakos smaigalyje atsidūręs E. Veliulis visiškai laisvas smūgiavo vienu lietimu, bet kamuolį pasiuntė virš vartų.

„Šiauliai“ gana patikimai gynėsi daugiau nei valandą, tačiau 72-ą minutę individualus žaidėjo meistriškumas leido Marijampolės klubui pasiekti pirmą įvartį.

Admiras Kecapas suklaidino du varžovus ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, neatremiamai smūgiavo į artimąjį vartų kampą. Serbas pasižymėjo jau antroje dvikovoje iš eilės.

„Šiauliai“ siekė išlyginti rezultatą ir atvėrė savo gynybą. Sykį pavojingai iš 16 metrų mušė A. Kecapas, savo ruožtu, net dvi puikias galimybes įtvirtinti komandos persvarą turėjo Karolis Laukžemis.

Abu kartus po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas iš idealių padėčių smūgiavo į tolimą vartų kampą, bet tiek pirmame, tiek antrame epizode kamuolys skriejo visiškai šalia virpsto.

Taškas šiame mače buvo padėtas 90-ą minutę. Po pakelto kampinio nuo varžovo atitrūkęs Maximiliano Ugge galva smūgiavo tiksliai ir įtvirtino savo komandos pergalę.