A lyga: „Sūduva“ palaužė Telšių klubą © alyga.lt nuotr.

15-asis turas startavo Marijampolėje, kur vietos komanda priėmė svečius iš Telšių.

Antrame kėlinyje puikiai rungtyniavo Marijampolės „Sūduva“, o realizuotas baudinys leido švęsti pergalę prieš Telšių „Džiugą“ – dvikova baigėsi rezultatu 1:0.

Pirmajai rungtynių pusei einant į pabaigą galimybę pasižymėti susikūrė Aivars Emsis, kuris, suklaidinęs kelis varžovus, atliko smūgį link vartų, visgi, kamuolys skriejo virš stačiakampio.

Per pridėtą teisėjo laiką dar vieną pavojingą progą po pakelto kampinio susikūrė sūduviečiai, bet kamuolys vartuose neatsidūrė.

Antrojo kėlinio pabaiga prasidėjo tolimu Dariušo Stankevičiaus smūgiu, bet telšiškius gelbėjo Marius Paukštė.

56-ąją minutę standartinės situacijos metu pavojingai smūgiavo Junas Suzuki, tačiau savo meistriškumą ir vėl demonstravo M. Paukštė.

73-iąją minutę Motiejaus Burbos smūgis buvo blokuotas, o jau kitame epizode Vinciaus Ribeiro šūvį atrėmė Vilius Stebrys. Jau po poros minučių baudinį realizavo A. Emsis, kadangi „Džiugo“ atstovas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka.

Po keleto epizodų iš toli smūgiavo Nuno Pereira, bet kamuolys prašvilpė virš vartų. Prasidėjus pridėtam teisėjo laikui atakos smaigalyje atsidūręs Tomas Rapalavičius smūgiavo šalia skersinio.

Po antrosios iš eilės pergalės Marijampolės ekipa su 16 taškų vos vienu tašku atsilieka nuo 6-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje esančios Alytaus DFK „Dainavos, tuo tarpu Telšių „Džiugas“ su 9 taškais rikiuojasi paskutinis.