A lyga: "Sūduva" turėjo vargo su "Panevėžiu"

Šiandien šalies A lygos pirmojo rato paskutiniąsias rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė namuose su šalies čempione Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:1).

Šį kartą, lyginant su ankstesniais susitikimais, „Panevėžio“ komandos starto sudėtyje įvyko keli pasikeitimai. Pirmą kartą šiame A lygos sezone komandos vartus gynė Šarūnas Jurevičius, o atakos smaigalyje žaidė kolumbietis Sebastianas Vasquezas.

Mačo pradžioje buvo visiškai lygus žaidimas ir neatrodė, kad žaidžia šalies čempionai su A lygos debiutantais. Aikštėje vyko daug mikrodvikovų ir kietos kovos, bet pavojingų momentų nei prie svečių, nei prie šeimininkų vartų gausiai susirinkę žiūrovai neišvydo. Abiejų ekipų gynėjai žaidė labai patikimai, todėl vartininkai darbo beveik neturėjo. Sužaidus pusvalandį šiame mače komandos nebuvo atlikusios nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą.

31-ąją mačo minutę panevėžiečiai buvo labai arti įvarčio į Lietuvos čempionų vartus. Sebastianas Vasquezas įsiveržė į svečių baudos aikštelę, atliko tikslų pervadimą Tautvydui Eliošiui, tačiau šio žaidėjo smūgiuotas kamuolys sudrebino „Sūduvos“ vartų virpstą.

Po dviejų minučių krito įvartis į „Panevėžio“ komandos vartus. Sulaukęs tikslaus perdavimo iš komandos draugo šeimininkų vartininką Š. Jurevičių iš arti nuginklavo Eligijus Jankauskas.

40-ąją mačo minutę rezultatas tapo lygus. Po kampinio galva kamuolį į svečių komandos vartus nukreipė gynėjas Vytas Gašpuitis.

Po pertraukos marijampolėčiai žaidė aktyviau ir ilgiau kontroliavo kamuolį. Panevėžiečiai neblogai gynėsi, o pasitaikius progai patys rengė kontratakas. Sužaidus pusę laiko antrajame kėlinyje šalies čempionai rimtai užgulė šeimininkų vartus ir turėjo dvi geras progas persverti rezultatą. 74-ąją susitikimo minutę „Sūduvos“ žaidėjas Sandro Gotalas iš arti įmušė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, rezultatas nepasikeitė iki susitikimo pabaigos. „Panevėžys“ nusileido „Sūduvai“ rezultatu 1:2.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">