A lyga: "Trakų" pergalingas žygis baigėsi Utenoje (VIDEO)

„Trakų“ vienuolikos pergalių „SMScredit.lt A lygoje“ iš eilės serija baigėsi Utenoje. Antrąją vietą čempionate užimantys riteriai buvo priversti pripažinti „Utenio“ pranašumą minimalia persvara 0:1 (0:1) ir patirti antrąjį pralaimėjimą sezone. Trakiškių žudiku tapo Povilas Krasnovskis, prieš praėjusio turo rungtynėse lygiai taip pat nuskriaudęs Marijampolės „Sūduvą“. Dalį antrojo kėlinio svečiai žaidė dešimtiese, kadangi raudona kortelė buvo parodyta Edvardui Gaurilovui.

Stadione susirinkusiems žiūrovams įvarčio laukti vos 5-ias minutes. Jų džiaugsmui, jį pasiekė jų palaikomi aikštės šeimininkai. Po kampinio kamuolys atiteko jį kėlusiam Edgarui Mastianicai. Dar vienas saugo perdavimas pasiekė P.Krasnovskį, kurio smūgis į apatinį vartų kampą buvo taiklus.

„Trakų“ toks rungtynių scenarijus netenkino, todėl svečiai ėmė ieškoti kelių prie varžovų vartų, bet uteniškių gynyba žaidė tarsi laikrodis ir ne kartą riterių atakos smaigalyje atsidūrusiems futbolininkams buvo fiksuojamos nuošalės. Po vienos jų Deividas Česnauskis pasiuntė kamuolį į vartus. Gynėjo laimei, arbitras apsiribojo žodiniu įspėjimu ir geltonos kortelės neišsitraukė.

Arčiausiai išlyginamojo įvarčio buvo Linas Klimavičius. Gynėjas vartininko aikštelėje nesugebėjo tiksliai kyštelėti kojos po labai aštraus Jurijaus Mamajevo perdavimo 35-ą minutę. Kamuolys nuskriejo virš vartų. Vėliau pavojingai iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo Lukas Kochanauskas.

Trakiškiai pirmajame kėlinyje nė karto nepataikė į vartų stačiakampį, nesuteikdami Pavelui Leusui progų pademonstruoti savo meistriškumą. Tuo tarpu Mariui Rapaliui prieš pertrauką teko sugauti Mykolo Krasnovskio tolimą smūgį.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/3NYl7jscWl0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Antrąjį kėlinį „Utenis“ pradėjo sukurdamas idealią progą įvarčiui įmušti. Darius Kazubovičius puikiai prieš vartus išvedė E.Mastianicą, tačiau jis smūgiavo tiesiai į svečių vartininką.

57-ą minutę „Trakų“ situacija dar labiau komplikavosi, kai antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas E.Gaurilovas. Gynėjas abu įspėjimus uždirbo, kai, praradęs kamuolį, iškart pražanga sustabdydavo jį perėmusį varžovą.

Netekę vieno žaidėjo, jo trūkumo riteriai ir toliau skubėjo į priekį. Į vartus pavojingai iš toli smūgiavo Aleksandras Byčianokas ir Davidas Aršakianas.

Pirmavusiam ir kiekybinę persvarą įgavusiam „Uteniui“ atakuoti nereikėjo, todėl aikštės šeimininkai ir toliau gynėsi didelėmis pajėgomis, laukdami progų greitiems išpuoliams. Nubausti „Trakus“ galėjo Robertas Freidgeimas, bet jo reidas pro kelis varžovus baigėsi silpnu smūgiu tiesiai į M.Rapalį.

Rungtynėms baigiantis už galvos griebėsi vienintelio įvarčio autorius P.Krasnovskis. E.Mastianica greitos atakos metu galėjo smūgiuoti pats, tačiau nepagailėjo kamuolio visiškai laisvam komandos draugui. Šio smūgis buvo netaiklus.

Jau per rungtynių arbitro pridėtą laiką išgelbėti trakiškius galėjo D.Aršakianas, bet baudos aikštelėje sulaukęs aukšto D.Česnauskio perdavimo „Trakų“ legionierius galva smūgiavo šalia vartų.