A lygoje – naujas lyderis © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lyga“ turi naujus lyderius – „Kauno Žalgirio“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 17-ojo turo mače 1:0 (1:0) palaužė Alytaus „Dainavą“ bei tapo čempionato lyderiais.

Šiuo metu kauniečiai savo sąskaitoje turi 35 taškus ir vienu tašku lenkia laipteliu žemiau esančias Vilniaus „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“ komandas, kurios po vakar vykusio tarpusavio mačo turi po 34 taškus.

Rungtynėse šeštadienį įvykiai klostėsi apylygiai, labai gerų progų neturėjo nė viena ekipa, o su kilusiais iššūkiais sėkmingai tvarkydavosi vartininkai.

Visgi pirmieji sėkmingai smogė šeimininkai – pirmam kėliniui persivertus į antrą pusę ekipos puolėjas Michaelas Thuique'as sulaukė preciziškai tikslaus komandos draugo Choco perdavimo, tiksliai apdorojo kamuolį ir iš arti nukreipė jį į Alytaus ekipos vartų tinklą.

Tai – jau ketvirtasis brazilo įvartis šių metų čempionate. Įdomu tai, kad per visą savo ankstesnę karjerą Lietuvos čempionate jis „Jonavos“ ir Vilniaus „Riterių“ klubuose kartu sudėjus buvo išvis pelnęs tris įvarčius.

Po pertraukos alytiškiai, nebeturėdami kur trauktis, bandė surengti varžovų vartų šturmą, tačiau kauniečiai sėkmingai nuo jo apsigynė bei iškovojo svarbią pergalę.

Prieš rungtynes taip pat buvo pagerbtas „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Karolis Šilkaitis, kuris sužaidė 100-ąsias rungtynes su Kauno ekipos marškinėliais.