A lygoje pergales šventė namuose žaidusios "Sūduvos" ir "Trakų" ekipos

Antradienį Lietuvoje sužaistos paskutinės dvejos 19-ojo "SMScredit.lt A lygos" turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Marijampolėje, kur vietos "Sūduva" susitiko su Gargždų "Banga". Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 šventė aikštės šeimininkai.

Į priekį nugalėtojai įsiveržė 40-ąją minutę, kuomet įvartį pelnė Arminas Vaskela. Galutinį tašką dar 58-ąją minutę padėjo Mindaugas Grigaravičius.

Kitose rungtynėse antroje vietoje žygiuojanti "Trakų" ekipa po atkaklios kovos palaužė "Klaipėdos Granitą".

LFF stadione nugalėtojams įvarčius pelnė dubliu pasižymėjęs Jurijus Mamaevas, o 62-ąją minutę rezultatą 10 minučių buvo išlyginęs Olegas Dmytrenko.

Po sužaistų 19 turį A lygoje vis dar pirmauja Vilniaus "Žalgiriui", tačiau "Trakai" nuo lyderio atsilieka tik 6 taškais. Tuo tarpu "Sūduva" išlieka trečioje pozicijoje.

Marijampolės "Sūduva" 2 - 0 Gargždų "Banga"

40' [1 - 0] A.Vaskela

58' [2 - 0] M.Grigaravičius

"Trakai" 2 - 1 "Klaipėdos "Granitas"

21' [1 - 0] J.Mamaev

62' [1 - 1] O.Dmytrenko

72' [2 - 1] J.Mamaev