Lietuv os futbolo čempionate sužaistas antrasis turas. Geriau sekėsi namuose žaidusioms komandoms, kurios visos iškovojo pergales.
Čempionas "Kaunas" tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę prieš "Vilnių", "Ekranas" įspūdingu rezultatu sutriuškino "Sūduvą", "Atlantas" nugalėjo "Vėtrą", o "Žalgiris" minimaliu rezultatu įveikė debiutantę "Šilutę".


"%c00030" - "%c00140" 1 - 0
94' %p02630

Kaune prasidėjus rungtynėms pliaupė lietus. Abi komandos pirmas dešimt minučių žaidė atsargiai, tarsi apsižvalgydami. 12 minutę kauniečiai suklysta išmušdami kamuolį ir juos gelbsti tik virpstas. Šeimininkai sutrikę, ir "Vilnius" kurį laiką kontroliuoja žaidimą. 21 minutę Papečkio smūgis skrieja šalia vartų. Po dvidešimties nepavojingų minučių vėl progos neišnaudoja Papečkys - šį kartą jo smūgį atmuša vartininkas.
Teisėjas pirmajame kėlinyje prideda penkias minutes ir pačioje pabaigoje svečiai sukuria pavojingą kontraataką - vilnietis Astrauskas atsiduria vienas prieš vartininką, tačiau spėja grįžti Gvildys ir likviduoja pavojų.

Antro kėlinio pradžioje "Kaunas" iškart ima spausti varžovus tikėdamiesi įmušti greitą įvartį, bet pora kartų gerai sužaidžia vartininkas Dilys. "Vilnius" žaidžia kontraatakomis ir 55 minutę jiems nepavyksta įmušti iš septynių metrų. Treneris Giršovičius stiprina puolimą ir išleidžia į aikštę Beniušį bei Rimkevičių. 84 minutę graži "Kauno" ataka - Žvingilas kulnu atmeta Bezykornovui, šis perduoda į baudos aikštelę Beniušiui, bet puolėjas neišnaudoja geros progos. Teisėjas prideda keturias minutes. Atrodo, kad rungtynės baigsis nulinėmis lygiosiomis. Tačiau 94-ąją minutę kauniečiai uždirba kampinį, kamuolys perduodamas į baudos aikštelę, ir atbėgęs gynėjas Kančelskis įmuša pergalingą įvartį. Dariaus ir Girėno stadionas šėlsta, o "Kauno" futbolininkai antrą kartą iš eilės išsigelbsti ir iškovoja sunkią pergalę.


Panevėžio "%c00033" - Marijampolės "%c00125" 5 - 0
39' %p02688
72' %p02696
80', 87' %p02691
90' %p02620

Rungtynes geriau pradėjo lygos lyderiai, tačiau svečiai žaidė irgi neblogai, ir jų pavojingas atakas sustabdydavo tik geras "Ekrano" gynėjų žaidimas. 39-ą minutę panevėžietis Kavaliauskas griuvo baudos aikštelėje ir buvo skirtas 11m. baudinys. Komandos kapitono Savėno bandymą atmušė vartininkas, tačiau pakartotinas smūgis buvo tikslus ir šeimininkai išsiveržė į priekį.
"Ekranas" po įvarčio nesustojo ir toliau sekė jų nuolatinės atakos. Jų pastangos pagaliau atsipirko 72-ą minutę, kai Savėnas po baudos smūgio perdavė kamuolį Lukšiui kuris pasiuntė kamuolį į vartus. "Sūduva" nepasidavė ir vos nesušvelnino rezultato po trijų minučių - vieno marijampoliečio smūgį nuo vartų linijos atmušė Gardzijauskas.
80-ą minutę vienas prieš vartininką iššoko Kavaliauskas ir jo stiprus smūgis buvo tikslus. Po trečio įvarčio "Sūduva" visai sutriko ir "Ekranas" rungtynių pabaigoje įmušė dar du kartus.

Klaipėdos "%c00124" - Vilniaus "%c00123" 2 - 0
44', 82' %p02705

Vilniaus "%c00032" - "%c00141" 1 - 0
42' %p02672
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos