A lygos IV turas: sugrįžtantis „Žalgiris“ © E. Šemioto nuotr.

Įsibėgėjęs Lietuvos futsal A lygos čempionatas šį sekmadienį futbolo gerbėjams paserviruos ketvirtąjį turą. Pirmąkart šiame sezone visos penkerios turo rungtynės įvyks per vieną dieną. Po UEFA futsal Čempionų lygos į nacionalines pirmenybes sugrįžta Kauno „Žalgiris“, „Klaipėdos City“ pirmųjų taškų sieks rungtynėse su Alytaus „Dainava“ o centrinėje dvikovoje Jonavoje susikaus „Vikingai“ ir „Gargždų Pramogos“.

„Saulės kraštas“ – „Panevėžys“ 

Po dviejų pergalių sezono starte „Saulės krašto“ atstovai kiek netikėtai nusileido „Radviliškiui“. Netikėtai dėl to, kad iki 34 minutės radviliškiečiai dar buvo atsiliekančiųjų vaidmeny. Šio sekmadienio rungtynėse „Saulės krašto“ laukia įspūdingai „Vikingus“ nukovęs „Panevėžys“.

„Iš „Panevėžio“ tikimės geros kovos, įvertinus prieš tai žaistas jų rungtynes. Įspūdį paliko labai gera, kardinaliai pasikeitusi komanda. Kalbant apie mus, tai pirmose dvejose rungtynėse turėjome palikti gerą įspūdį, tačiau paskutinės tikrai nenusisekė. Be abejo, bandysime sugrįžti į pergalių kelią“, - sakė Kildas Kavaliukas iš „Saulės krašto“.

„Panevėžį“ į priekį turėtų vesti rezultatyviausias šio sezono lygos žaidėjas Edgaras Baranauskas. Su Lietuvos rinktine pasaulio čempionate dalyvavęs puolėjas praleido pirmąsias sezono rungtynes, o per kitas dvejas pasižymėjo penkiais įvarčiais.

„Tikimės sunkių rungtynių. Neaišku, ar prie jų prisijungs žaidėjai, kurie jau baigė žaisti didįjį futbolą, todėl sunku kažką komentuoti. Pačiam teko stebėti tik vienas jų rungtynes su „Radviliškiu“ – tai komanda, kuri dažnai eina žaisti penkiese pajungdami vartininką. Galvoju, kad šią taktiką gali naudoti ir prieš mus. Mūsų komanda pamažu pagauna ritmą. Tai jaučiasi ir treniruotėse. Turime savo braižaą, žinome, kaip norime žaisti ir į kiekvienas rungtynes einame tik nugalėti“, - komentavo E.Baranauskas.

„Radviliškis“ – „Turbotransfers“

Praėjusiame ture pralaužę ledus, radviliškiečiai ketvirtajame ture susikaus su sostinės „Turbotransfers“ futbolininkais, kurie sezono pradžioje dusyk rungtynes baigė vienodu rezultatu 3:3. Paskutinėse rungtynėse prieš „Dainavą“ „Turbotransfers“ po Aurimo Tamaliūno įvarčio likus žaisti tris minutes išsiveržė į priekį, tačiau tą pačią minutę Žydrūnas Karčemarskas rezultatą išlygino.

„Tikimęs lygios kovos. Mums patiems dar reikia laiko susižaisti, nes nebuvo laiko treniruotėms. Po lauko sezono šokome tiesiai į salę, tad vienintelis dalykas, kuriuo galime apžaisti varžovus – patirtis ir detalės – standartai ir žaidimo skaitymas tiek puolime, tiek gynyboje“, - sakė A.Tamaliūnas.

Panašiai kalba ir „Radviliškį“ į pirmąją pergalę vedęs Deividas Dargužas. Likus šešioms minutėms jis išlygino rezultatą, o dar po trijų minučių įtvirtino komandos persvarą.

„Vilniaus komanda kiekvienais metais savo sudėtyje turi nemažai patyrusių žaidėjų, o ir šie metai – ne išimtis, todėl FC „Turbotransfers“ visiems yra kietas riešutėlis. Sezono pradžia parodė, kad FC „Turbotransfers“ atkakliai kovoja dėl kiekvieno taško. Mūsų komanda dar yra savo žaidimo ieškojime, bet iki optimalios formos – toli. Treniruotėse vyrai tikrai noriai dirba, todėl tikimės, jog greitai ateis ir kokybiškesnis žaidimas“, - sakė D.Dargužas.

„Klaipėda City“ – „Dainava“

Lygos naujokė „Klaipėdos City“ ekipa A lygoje kol kas tik mokosi. Nepriklausomai nuo to, ar komanda žaidžia gerai, ar vidutiniškai, ar blogai, ji kol kas renka tik pralaimėjimus. „Dainava“, savo ruožtu, per trejas rungtynes spėja ir laimėti, ir sužaisti lygiosiomis, ir pralaimėti. Paskutinėje dvikovoje Ž.Karčemarsko tolimas smūgis ir įvartis likus žaisti dvi minutes, leido išsigelbėti ir iškovoti tašką prieš „Turbotransfers“. Tose rungtynėse dviem įvarčiais pasižymėjo Audrius Maciulevičius.

„Šįsyk laukia kitokios rungtynės. Klaipėdiečių dar neteko matyti, bet kiek žinau – tai jauna komanda. Galvoju, kad tai vienas iš varžovų, kuriuos galime įveikti“, - prieš būsimą dvikovą kalbėjo A.Maciulevičius.

„Tikimės iš „Dainavos“ dovanų ir kad leis laimėti (šypsosi). Dar nemačiau jų rungtynių, bet didžiausią įspūdį palieka šios komandos komplektacija. Tuo metu mūsų komandos įspūdis – slogus. Yra reikalų“, - sakė „Klaipėda City“ ekipos lyderis Marius Papšys.

„Vikingai“ – „Gargždų pramogos“

Praėjusio sezono vicečempionai Jonavos „Vikingai“ kol kas turnyro lentelėje užima vos septintą vietą. Jei pralaimėjimas Kauno „Žalgiriui“ daugau mažiau tikėtas, tai pralaimėjimas „Panevėžiui“ tapo didžiausia trečiojo turo sensacija.

„Mūsų komanda šiuo metu yra duobėje – daug naujų žaidėjų, visko mokomės iš naujo. Tačiau turime puikų trenerį, puikią valdžią, puikias sąlygas, todėl savo bėdas susitvarkysime ir sieksime savo tikslo – dėl pirmos vietos mesti iššūkį Kauno „Žalgiriui“. Kalbant apie būsimas rungtynes, labai sunku nuspėti ko iš Gargždų laukti. Jie sužaidė tik vienas rungtynes, o neturint medžiagos, varžovą analizuoti labai sunku. Faktas, kad jie pasižymi kovingumu, ne vienus metus buvo prizininkai, todėl laukiame sunkių rungtynių“, - sakė „Vikingų“ kapitonas Benas Spietinis.

Taip jau sutapo, kad „Gargždų pramogų“ ir „Turbotransfers“ pirmojo turo akistata dėl abiejų ekipų žaidėjų dalyvavimo didžiajame futbole buvo nukelta. Taip pat dar neįvyko ir gargždiškių rungtynės su Kauno „Žalgiriu“ dėl pastarųjų dalyvavimo futsal Čempionų lygoje. Vienintelėse sezono rungtynėse „Pramogos“ nesunkiai nugalėjo autsaiderį „Klaipėda City“ klubą.

„Vikingai“ – gerai sukomplektuota komanda, žaidėjai turintys patirties, tad bus kietas riešutėlis visoms komandoms. Nors geriausio savo žaidimo jie dar nepademonstravo, bet tai suprantama – kaip ir daugeliui komandų, jiems reikia laiko susižaisti. Kalbant apie mūsų komandą, žaidimas kol kas stringa ir dar reikia pagerinti žaidimą tiek ginantis, tiek puolant. Norint laimėti bus būtina maksimali koncentracija“, - sakė Valdas Pocevičius.

„Žalgiris“ – VIP

Ketvirtąjį turą užbaigs į A lygą iš Čempionų lygos sugrįžęs daugkartinis čempionas Kauno „Žalgiris“. Šioje dvikovoje kauniečiams jau padės po traumos pasveikęs kapitonas Justinas Zagurskas. Be to, po diskvalifikacijos sugrįžta ir Lukas Sendžikas.

„Sveikata gera jau, skausmų nebejaučiu. Grįžtame su į čempionatą rungtynėmis su VIP, kuri šiemet yra visiškai kitokia komanda, bet savo komandoje turi nemažai salės futbole žinomų vardų. Manau jiems trūksta susižaidimo, nes komanda nesitreniruoja kartu. Mūsų pasirodymas Čempionų lygoje nebuvo blogas, bet ir nebuvo labai geras, daug klydome, pamesdavome koncentraciją. Tas manau ir sutrukdė patekti į kitą etapą, stengsimės to nedaryti Lietuvos čempionate“, - sakė Justinas Zagurskas.

Atsinaujinęs VIP klubas naująjį sezoną pradėjo apmaudžia nesėkme, vėliau iškovotu tašku prieš „Turbotransfers“ bei iškovota pergale prieš „Klaipėda City“ ekipą. Be abejonės, „Žalgiris“ bus rimčiausias šio sezono Mažeikių komandos išbandymas.

„Apie „Žalgirį“ įspūdį toks, kad komanda kol kas nestabiliai laiko savo liniją visų rungtynių metu tiek Lietuvos čempionate, tiek Čempionų lygoje. Be abejo, prie to prisideda naujas treneris. Toks paviršutiniškas žvilgsnis apie juos. O ar mes pasiruošę įkąsti, tai kąsnių didumą pasakys tik rezultatas“, - komentavo Arsenijus Buinickis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos