A lygos ture negalės rungtyniauti devyni futbolininkai

Pasibaigus XXXIII-ajam turui ir LFF taurės rungtynėms posėdžiavusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komiteto sprendimu savaitgalį nerungtyniaus devyni futbolininkai. Keletas prieš LFF taurės kovas nuobaudas gavusių žaidėjų rungtynes jau praleido, todėl savo komandoms „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse padėti jau galės.

Čempionato mače Klaipėdos „Atlantas“ - „Trakai“ klaipėdietis gynėjas Andrius Jokšas gavo aštuntąją geltoną kortelę sezone, o trakiškis gynėjas Linas Klimavičius - šeštąją geltoną kortelę, todėl jie privalės praleisti, atitinkamai, dvejas ir vienerias rungtynes. Šiose rungtynėse iš aikštės buvo pašalintas "Trakų" puolėjas Dzmitrijus Koubas. Legionieriui iš Baltarusijos skirta dviejų rungtynių diskvalifikacija.

Dvikovoje tarp Panevėžio „Ekrano“ ir Klaipėdos „Atlanto“ aštuntąją geltoną kortelę sezone „užsidirbo“ gynėjas Vilmantas Bagdanavičius. Žaidėjui numatytos priverstinės dviejų rungtynių „atostogos“.

LFF taurės ketvirtfinalio etape ketvirtąsias geltonas korteles gavo Alytaus „Dainavos“ saugas Christophe'as Bellusas ir „Sūduvos“ saugas Arminas Vaskela, jo komandos draugas gynėjas Darius Isoda prieš save išvydo šeštąją geltoną kortelę sezone. Visi jie negalės rungtyniauti vienerias rungtynes.

Vilniaus „Žalgirio“ kapitonui Deividui Šemberui buvo parodyta aštuntoji geltona kortelė sezone, todėl futbolininkas „ilsėsis“ dvejas rungtynes.

Remiantis LFF Drausmės kodekso 29 ir 29.3 str. Diskvalifikavimas 1 (vienerioms) rungtynėms skiriamas už pažeidimus Rungtynių metu, už kuriuos yra paskirta raudona kortelė. Pagal LFF Drausmės kodekso 29.5 str. drausminiai organai, įvertinę pažeidimo padarymo aplinkybes ir pasekmes gali skirti diskvalifikaciją didesniam rungtynių skaičiui nei nurodyta standartinėje sankcijoje.

Remiantis LFF Drausmės kodekso 29 ir 29.3.a) str. Diskvalifikavimas 2 (dvejoms) rungtynėms skiriamas už 8 (aštuntą) bei 10 (dešimtą) įspėjimus (geltonas korteles) ir visus tolimesnius lyginius įspėjimus (geltonas korteles);

Remiantis LFF Drausmės kodekso 29 ir 29.3.a) str., diskvalifikavimas 1 (vienerioms) rungtynėms skiriamas už 4 (ketvirtą) bei 6 (šeštą) įspėjimus (geltonas korteles).

Galiojančios „SMScredit A lygos“ žaidėjų drausminės nuobaudos

FK „Trakai“ žaidėjas D.Koubas diskvalifikuotas 2 rungtynėms, liko 2 rungtynės
FK „Trakai“ žaidėjas L.Klimavičius diskvalifikuotas 1 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Trakai“ žaidėjas D.Miceika diskvalifikuotas 2 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Dainava“ žaidėjas C.Bellus diskvalifikuotas 1 rungtynėms, liko 1  rungtynės
FK „Sūduva“ žaidėjas D.Isoda diskvalifikuotas 1 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Sūduva“ žaidėjas V.Bagdanavičius diskvalifikuotas 2 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Sūduva“ žaidėjas A.Vaskela diskvalifikuotas 1 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Atlantas“ žaidėjas A.Jokšas diskvalifikuotas 2 rungtynėms, liko 1 rungtynės
FK „Žalgiris“ žaidėjas D.Šemberas diskvalifikuotas 2 rungtynėms, liko 2 rungtynės

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...