A lygos turo rinktinėje – ir nepavargstantis veteranas © S. Čirbos nuotr.

„Optibet A lygos“ 3-iojo turo rinktinėje vietas išsikovojo septynių komandų atstovai.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“): 3-iajame ture „Riteriai“ kol kas vienintelį kartą išsaugojo savo vartus „sausus“ ir prie to reikšmingai prisidėjo A. Vitkauskas. Vartininkas dvikovoje su Alytaus DFK „Dainava“ atrėmė 5 oponentų smūgius.

Nassimas Hnidas (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Tuniso praėjusią savaitę išsiskyrė puikiu įvarčiu – išvedė savo komandą akistatoje prieš „Kauno Žalgirį“. Be to, N. Hnidas laimėjo 75 proc. dvikovų (6/8) bei perdavimus atliko 93 proc. taiklumu – 64/69.

Linas Klimavičius („Panevėžys“): Puikiai sezoną pradėjęs vidurio gynėjas dominavo mače Marijampolėje. Standartinės padėties metu L. Klimavičius pelnė įvartį, laimėjo net 24 iš 30 dvikovas (80 proc.) ir „antrame aukšte“ taip pat buvo efektyvus – 9/11, 82 proc.

Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“): 3-iojo turo rinktinėje vietą išsikovojo dar vienas vidurio gynėjas – tą padarė įvartį į čempiono vartus pasiuntęs E. Girdvainis. Lietuvos rinktinės atstovas perėmė 7 kamuolius ir laimėjo 7 dvikovas iš 11 (64 proc.).

Deividas Šešplaukis (FA „Šiauliai“): Į starto sudėtį tada sugrįžęs D. Šešplaukis pasižymėjo solidžiu pasirodymu. Saugas uždirbo pražangą ir pats realizavo baudos smūgį, perėmė 8 kamuolius bei atliko 6 sėkmingus driblingus iš 7 – 86 proc.

Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“): Dvikovai prieš Telšių „Džiugą“ pataupytas saugas padėjo gargždiškiams iškovoti labai svarbią pergalę. K. Žebrauskas išsiskyrė gerais perdavimais – asistavo komandos draugui kampinio metu bei po jo perdavimo į savo vartus kamuolį nukreipė Edwardas Sarpongas.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Pastaruosiuose turuose vilnietis išsiskiria tarp savo pozicijos žaidėjų visame čempionate. Prie pergalės prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą D. Romanovskis prisidėjo įvarčiu, rezultatyviu perdavimu ir 4 perimtais kamuoliais.

Jeffrey Sarpongas („Panevėžys“): Patyręs futbolininkas iš Nyderlandų 3-iajame ture vėl buvo pastebimas. Dar viena puikiai atlikta standartinė situacija virto rezultatyviu perdavimu, o laiku paspaustas oponentas – antruoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Oleksijus Ščebetunas (FA „Šiauliai“): Praėjusią savaitę puolėjas atidarė savo taiklių smūgių sąskaitą. Susidūrime su „Hegelmann“ futbolininkais O. Ščebetunas pirmiausia asistavo komandos draugui ir antrame kėlinyje pats pelnė įvartį.

Filipas Dangubičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Atakuojantys žaidėjai 3-iajame ture kalnų nenuvertė, tiesa, legionierius iš Kroatijos įgauna vis didesnį pagreitį. Šiauliuose F. Dangubičius šiek tiek įplieskė intrigos pelnydamas įvartį ir perdavimus atliko 74 proc. taiklumu – 17/23.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): Kaip ir K. Žebrauskas, taip ir R. Vėževičius buvo pataupytas svarbiomis kovoms su tiesioginiais konkurentais. Dvikovoje prieš „Džiugą“ patyręs futbolininkas pelnė įvartį, perėmė 8 kamuolius ir perdavimus atliko 85 proc. taiklumu – 22/26.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė