A lygos turo rinktinėje išsiskiria „Sūduvos“ bei „Žalgirio“ atstovai © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygos“ 13-ojo turo rinktinėje išsiskiria Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“): Saulės miesto komanda dar sykį nepraleido įvarčio ir prie to vėl labiausiai prisidėjo L. Paukštė. Vartininkas atrėmė 7 varžovų smūgius ir į turo rinktinę buvo įtrauktas jau penktą kartą – tai geriausias rezultatas tarp visų šio sezono žaidėjų.

Joelis Bopesu (Vilniaus „Žalgiris“): Iki antrojo rato beveik nerungtyniavęs prancūzas sužaidė jau ne pirmą gerą mačą. Dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ J. Bopesu perėmė 9 kamuolius ir laimėjo 73 proc. dvikovų, taip pat išsiskirdamas vienu „raktiniu“ perdavimu.  

Mario Paveličius (Vilniaus „Žalgiris“): Dešiniajame krašte įprastai žaidžiantis austras vis labiau apsipranta vidurio gynėjo pozicijoje. M. Paveličiaus kraityje – 8 perimti kamuoliai, 62 proc. laimėtų dvikovų bei 93 proc. tikslių perdavimų, kurie buvo išpildyti sostinės derbyje.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Pagrindinis vicečempionų gynybos ramstis po poros prastesnių dvikovų pirmame rate vėl išsiskiria labai geru žaidimu. Rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ A. Živanovičius vėl šauniai dirigavo gynybos linijai ir perėmė 10 kamuolių.

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): 36-erių gynėjas po beveik trejų metų pertraukos „Optibet A lygoje“ pasižymėjo įvarčiu – tuo marijampolietis išsiskyrė atlikdamas galingą šūvį kontratakos metu. Taip pat V. Slavickas laimėjo 86 proc. dvikovų.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Nikaragavos rinktinės puolėjas antrą kartą iš eilės sužibėjo akistatoje su Telšių „Džiugu“, vėl pelnydamas pergalingą įvartį. Taip pat A. Smithas varžovų aikštės pusėje perėmė 5 kamuolius ir ne sykį pademonstruodavo itin techniškus momentus su kamuoliu.

Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Žalgiris“): Žalgiriečiai didžiąją sostinės derbio dalį užtikrintai kontroliavo kamuolį ir prie to prisidėjo sėkmingas O. Verbicko žaidimas. Saugas perdavimus atliko 89 proc. taiklumu ir iš viso atliko 2 smūgius į vartus.

Vladyslavas Chameliukas („Jonava“): Legionierius iš Ukrainos tapo pirmuoju „Jonavos“ klubo atstovu, kuris pateko į simbolinę turo rinktinę. V. Chameliukas puikiai pasinaudojo varžovo klaida ir pasiuntė kamuolį į Gargždų „Bangos“ vartus, prisidėdamas prie pirmo iškovoto taško.

Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“): Atakos smaigalyje kartu su Saidu Hamuličiumi rungtyniavęs ispanas kontratakų metu skirstė kamuolius tiesiog nepriekaištingai. X. Auzmendi per kėlinį atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir iš viso savo sąskaitoje jų turi jau penketą.

Mathiasas Oyewusi (Vilniaus „Žalgiris“): Futbolininkas iš Nigerijos sostinės derbyje džiaugėsi įvarčiu, kuris buvo pergalingas. M. Oyewusi išsiskyrė 2 smūgiais į vartų plotą, „raktiniu“ perdavimu bei aktyviu žaidimu priekyje, keldamas varžovams daug rūpesčių.

Saidas Hamuličius (Marijampolės „Sūduva“): Deja, prabėgus kiek daugiau negu valandai, S. Hamuličius patyrė traumą ir negalėjo tęsti mačo. Tiesa, prieš tai sūduvietis kontratakų metu pelnė dublį bei buvo itin arti trečio įvarčio, tačiau tada kamuolį varžovas ištraukė beveik nuo vartų linijos.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos