A. Meškinis reziumavo turnyrą Italijoje: „Ši rinktinė privalo būti konkurencinga“ © lff.lt

Penkerios rungtynės – penki pralaimėjimai, aštuntoji vieta tarp aštuonių komandų – toks rezultatas užfiksuotas Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės Europos A diviziono debiutiniame turnyre.

Išskyrus akistatą su Šveicarija, lietuviai nuolat kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau tokio lygio varžybų stoka, visą turnyrą lydėjusios traumos ir sėkmės trūkumas neleido komandai pakilti aukščiau.

„Labiausiai gaila to, kad praktiškai visose rungtynėse buvome labai arti teigiamo rezultato. Aštuntoji vieta, be abejo, netenkina, nors dar prieš turnyrą buvau minėjęs, kad šįsyk ne pats rezultatas, o patirties pasisėmimas yra svarbiausias tikslas.

Dabar galiu pasakyti, kad tiek treneriai, tiek žaidėjai patirties gavo tiek, kad patiems sunku patikėti“, – pasibaigus turnyrui kalbėjo rinktinės vytiausiasis treneris Aivaras Meškinis.

Per praėjusią savaitę lietuviai 2:4 turėjo pripažinti Prancūzijos pranašumą, 2:3 buvo pralaimėta Rumunijai, 1:2 – Estijai, 1:6 – Šveicarijai ir 1:3 – Čekijai.

„Susidėjo daug dalykų. Buvo akivaizdu, kad mūsų pasiruošimas neprilygo daugeliui turnyro komandų, be to, atsitiko tai, ko labiausiai bijojau – traumos. Pavyzdžiui, per apšilimą prieš paskutines rungtynes Vasilijus Novičkov pajuto skausmą, o pirmą dvikovos minutę prie traumuotųjų prisidėjo ir Aleksandras Lebedevas.

Įsivaizduokite, kad į aikštę teko žengti man pačiam. Teko pabūti ir aikštės žaidėju, ir vartininku. Tokio universalaus trenerio turnyre daugiau nebuvo (šyposi). Kalbant rimtai, tokio universalumo norėjau mažiausiai“, – turnyro subtilybes pasakojo A.Meškinis.

Pirmadienį rinktinė per Rygą grįžta į Lietuvą. Jau liepos 20 dieną Kupiškyje bus surengtas antrasis Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato turas.

„Bus laiko susidėlioti pliusus ir minusus. Dabar galiu pasakyti, kad iš kai kurių žaidėjų norėtųsi, kad jie labiau parodytų, ką reiškia atiduoti širdį žaidžiant už Lietuvą. Galbūt, dar trūksta laiko, kad jie priprastų prie manęs, o, galbūt, kituose turnyruose sudėtis turi būti šviežesnė.

Ši rinktinė privalo būti konkurencinga. Galime visus kaltinti ir ieškoti pasiteisinimų tiek, kiek norime, bet, reikia pripažinti, kad šiai dienai buvome silpnesni. Nepadarėme to, ko norėjome. Toks ir vertinimas“, – konstatavo vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB