A. Mitrovičius tikisi, kad serbai iškops į atkrintamąsias

Serbų snaiperis Aleksandaras Mitrovičius mano, kad jo šalies rinktinė gali patekti į pasaulio čempionato aštuntfinalį.

Pirmosiose E grupės rungtynėse Balkanų atstovai jau netrukus susitiks su Kosta Rikos futbolininkais bei mėgins žengti pirmą žingsnį link kito etapo.

Pats 23-ejų metų puolėjas, į Serbijos nacionalinę komandą patekęs po puikiai praėjusios nuomos Londono "Fulham" klubui, minėtą susitikimą turėtų pradėti startinėje sudėtyje.

"Bandysiu priversti juos didžiuotis. Aš tiesiog norėjau žaisti futbolą ir mėgautis aikšte", - Mitrovičius pasakojo Goal.com. "Atvykau į komandą, kuri man bei mano galimybėms buvo tikrai tinkama. Dažnai gaudavau kamuolį ir sulaukdavau aukštų perdavimų. Jeigu ekipa žais gerai bei perdavinės man kamuolius, įvarčiai ateis."

"Taigi, tai yra mano komandos draugų, personalo ir klubo nuopelnas. Jie man suteikė didžiulę pagalbą nuo pirmosios minutės. Jie manimi pasitikėjo ir jaučiuosi, kad buvau čia kelerius metus, o ne kelis mėnesius. Tai yra svarbus dalykas man, mano šeimai, šaliai bei visiems Serbijos žmonėms."

"Stengiausi atiduoti visas jėgas, žaisti kaip galiu geriausiai ir dirbti savo darbą. Manau, pagrindinis tikslas yra bandyti peržengti grupių etapą. Tuomet tai yra tiesiog atkrintamųjų futbolas, kuriame gali nutikti visko, bet mes tikimės išeiti iš grupės."

Pats Mitrovičius prieš Kosta Riką sieks pakartoti savo pasirodymą paskutinėje draugiškoje akistatoje su Bolivija, kur jis įmušė hat-tricką.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos