„Milan“ ekipa atsisveikino su puolėju Alvaro Morata.
Žurnalistas Fabrizio Romano praneša, kad patyręs ispanas apsivilks Stambulo „Galatasaray“ ekipos marškinėlius.
„Serie A“ atstovai žaidėją paskolino pusmečiui, o sutartyje yra numatyta galimybė kontraktą galutinai išpirkti.
Šį sezoną A. Morata „Milan“ gretose sužaidė 25 mačus, per kuriuos pelnė šešis įvarčius.
Italijos klube jis žaidė nuo praėjusių metų.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą