A. Novikovas: „Turime laimėti finalą ir nutraukti liūdną seriją“ © SIPA nuotr.

Arvydas Novikovas kartu su visa Lietuvos rinktine jau šiandien gali iškovoti Baltijos taurės trofėjų.

Primename, kad šįvakar nuo 19 valandos Lietuvos rinktinė Kauno Dariaus ir Girėno stadione stos į kovą su Estijos ekipa dėl Baltijos taurės trofėjaus. Bilietus į šį mačą įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Tai gali būti puikia proga su rinktine iškovoti titulą ir vienam iš rinktinės veteranų Arvydui Novikovui.

„Tai bus lygios rungtynės, tai yra finalas, viskas gali nueiti ir iki baudinių, bet tikimės, kad pavyks iškovoti pergalę“, – prieš rungtynes kalbėjo jis.

Per karjerą žaidėjas yra rungtyniavęs su pora Estijos futbolininkų – karjerą rinktinėje neseniai baigusiu Konstantinu Vassiljevu bei ir toliau Estijos spalvas ginančiu Henri Anieru.

„Su Henri tai buvo mūsų karjerų pradžia, buvome susitikę antrame Vokietijos divizione. Kaip tik visai neseniai su juo dar ir pakalbėjau, vis dar toks pat stiprus vyrukas. Geras puolėjas, turėjo gerą karjerą“, – su šypsena kalbėjo žaidėjas.

A. Novikovas su rinktinės marškinėliais jau beveik yra pasiekęs simbolinę 100 rungtynių ribą, tačiau tiki, kad ateityje su rinktine jo gali laukti ir dar didesnės pergalės.

„Galvoju, gal dar bus ir geresnių momentų. Tikrai negalvoju apie tai, apie tokius pasiekimus [100 rungtynių – red.], dabar visas akcentas yra į finalą. Turime jį laimėti ir nutraukti tą liūdną seriją, nuotaikos tikrai geros, visi žaidėjai pasiruošę, turime išeiti ir kovoti“, – dėstė jis.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB