A. Pardew atsisakė premijos už išlikimą „Eredivisie“ pirmenybėse © JumpStory nuotr.

Nyderlandų aukščiausia futbolo lyga „Eredivisie“ praėjusią savaitę oficialiai paskelbė, kad nutrauktas sezonas neturės čempionų ir nė viena komanda nepaliks pirmenybių.

Tai buvo itin geros naujienos Alano Pardew treniruojamai „ADO Den Haag“ ekipai, kuri realiai pretendavo palikti lygą.

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad ne vieną „Premier“ lygos klubą treniravęs strategas sulaukė solidžios premijos už tai, kad išliko lygoje. Buvo teigiama, kad premijos suma gali siekti 100 tūkst. svarų sterlingų.

Pats 58-erių anglas atskleidė, kad visos šios kalbos tėra gandai ir jis atsisakė jam priklausiusio priedo.

„Kuomet pasirašiau sutartį su „ADO Den Haag“, buvo numatyta premija už išlikimą lygoje. Tiesa, suma yra gerokai mažesnė, nei nurodoma spaudoje.

Tokie priedai yra visiškai normalūs ir dauguma trenerių savo kontraktuose juos turi. Vis tik aš maniau, kad šis bonusas įsigaliotų, jei sezonas būtų baigtas, o klubas išliktų aukščiausioje lygoje.

Vėliau sužinojau, kad klubas, nepaisant situacijos, yra pasiruošęs išmokėti šiuos pinigus. Vos tai sužinojęs iškart susisiekiau su vadovais ir pasakiau, kad tuos pinigus arba skirtų kitų darbuotojų algoms, arba paaukotų kovai su COVID-19“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo A. Pardew.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos