A. Pirlo: „Dėl suspausto tvarkaraščio sunku visada išlaikyti maksimalų susikaupimą“ © JumpStory nuotr.

Turino „Juventus“ trečiadienį nesėkmingai pradėjo kovą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Italijos čempionai išvykoje rezultatu 1:2 nusileido „Porto“ ekipai ir namo grįžta su minimaliu deficitu.

Po mačo nusivylimo neslėpė „Juventus“ strategas Andrea Pirlo, kurio netenkino auklėtinių nusiteikimas šioms rungtynėms.

„Šiam susitikimui buvome pasiruošę tinkamai, tačiau pirmasis praleistas įvartis, kuomet viską varžovams pateikėme tarsi ant lėkštutės, apsunkino mūsų situaciją.

Visuomet nemalonu praleisti įvartį pirmosiomis minutėmis. Tai kerta per žaidėjų pasitikėjimą savimi, ypač žaidžiant su komanda, kuri žino, kaip tinkamai gintis.

Po praleisto įvarčio žaidėme ne taip, kaip reikėtų. Planavome atakuoti laisvas erdves, tačiau jei kažkuris žaidėjas padaro per daug lietimų, tai padaryti būna beveik neįmanoma. Per lėtai judinome kamuolį.

„Porto“ nuo pirmosios minutės kontroliavo rungtynes taip, kaip ir norėjo. Akivaizdu, kad dėl suspausto tvarkaraščio sunku visada išlaikyti maksimalų susikaupimą. Vis tik tokie dalykai neturėtų būti aktualūs, kuomet žaidi Čempionų lygos aštuntfinalyje“, – po mačo kalbėjo A. Pirlo.