A. Rebičiaus "hat-trickas" leido "Eintracht" žengti į antrąjį Vokietijos taurės etapą

Sekmadienį buvo sužaista dar 12 Vokietijos taurės pirmojo etapo rungtynių.

Kiek netikėtai sunkiai pirmąjį etapą įveikė "Eintracht" ekipa, kuri išvykoje sulaukė rimto pasirpiešinimo iš trečios lygos komandos "Mannheim", tačiau sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 5:3.

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir jau 3 minutę buvo priekyje po Valmiro Sulejmani įvarčio. Vos po 8 minučių tas pats V. Sulejmani padvigubino "Mannheim" ekipos persvarą.

Tokia rungtynių pradžia pabudino "Eintracht" futbolininkus ir 21 minutę rezultatą sušvelnino Daichi Kamada, o 45 minutę pusiausvyrą rungtynėse atstatė Filipas Kostičius.

"Mannheim" 72 minutę dar kartą išsiveržė į priekį, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Hendrikas Marxas.

Vis tik susitikimo pabaigoje svečiai įrodė savo pranašumą. 76 minutę rezultatą išlygino Ante Rebičius, kuris po dar 5 minučių išvedė "Eintracht" į priekį, o 88 minutę užbaigė savo "hat-tricką" ir įtvirtino komandos pergalę.

"Eichstatt" 1:5 "Hertha"

"Halberstadt" 0:6 "Union"

"Lubeck" 3:3 "St. Pauli" (11 metrų baud. serija 3:4)

"Oberneuland" 1:6 "Darmstadt"

"Rodinghausen" 3:3 "Paderborn" (11 metrų baud. serija 2:4)

"Saarbrucken" 3:2 "Regensburg"

"Salmrohr" 0:6 "Holstein"

"Osnabruck" 2:3 "RB Leipzig"

"Chemnitzer" 2:2 "Hamburger" (11 metrų baud. serija 5:6)