A.Riera pratęsė sutartį su "Espanyol" © Eurofootball.lt
25-erių metų saugas Albertas Riera (%p00673), kuris praėjusių metų UEFA Taurės finale mače su „%c00107“ sugebėjo įmušti įvartį atstovaudamas „%c00102“ komandai, su Barselonos klubu pasirašė naują sutartį.

Savo ankstesnį kontraktą, kuris galiojo iki 2009-ųjų metų, jis pratęsė dar dvejiems metams, ir todėl įsipareigojo likti „Espanyol“ komandose gretose iki 2011-ųjų metų vasaros.

Iš viso rungtyniaudamas Katalonų klube, į kurį atvyko 2006 metais iš Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių „%c00064“ ekipos, jis per 36-erias Ispanijos „Primera“ lygos varžybas sugebėjo įmušti keturis įvarčius.

Be to, A.Riera pasižymėjo ir praėjusių metų Škotijos mieste Glazge vykusiame UEFA Taurės finale su kita Ispanijos „Sevilla“ komanda,. Tada rungtynėms po pratęsimo pasibaigus rezultatu 2-2 Barselonos ekipa po 11 metrų baudinių serijos turėjo pripažinti Juande Ramoso treniruojamos ekipos pranašumą.

Kairiojo krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas savo karjerą pradėjo „%c00021“ komandoje, vėliau du sezonus praleido su „Bordeaux“. Taip pat jis pagal nuomos sutartį rungtyniavo Anglijos „Premier“ lygos „%c00054“ klube.