A. Robbenas neigia kritikavęs C. Ancelotti darbo metodus

Miuncheno „Bayern“ žaidėjas Arjenas Robbenas paneigė Vokietijos žiniasklaidoje pasirodžiusią jo vardu skirtą kritiką buvusiam komandos treneriui Carlo Ancelotti, teigdamas, jog niekada to nedarytų.

Kicker pasirodė žaidėjo citatos, kuriose teigiama, jog olandas pareiškė, kad „Bayern“ klubo treniruotės buvo prastesnio lygio, nei jo sūnaus treniruotės jaunimo ekipoje. Visgi, pats A. Robbenas suskubo paneigti šiuos žodžius, teigdamas, jog tai yra visiška nesąmonė.

„Iš niekur nieko žiniasklaidoje pradėjo atsirasti tokie dalykai, nuo kurių aš norėčiau atsiriboti. Tos taip vadinamos mano citatos yra visiška nesąmonė.

Negaliu pakęsti, kai vyksta tokie dalykai. Aš esu paskutinis žmogus, kuris užsipultų trenerį, komandos draugą ar bet ką kitą. Kai kas nors išvyksta, tu privalai išlikti vyru ir niekam nesuversti kaltės“, - kalbėdamas su Goal situaciją paaiškino A. Robbenas.

C. Ancelotti iš „Bayern“ ekipos buvo atleistas po pralaimėjimo 0:3 Čempionų lygos mače prieš PSG. Nepaisant trenerio atleidimo, bavarai savaitgalį Vokietijos čempionate prarado dar du taškus ir dabar nuo „Borussia“ atsilieka penkiais taškais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...