A. Robbenas: Nyderlandų rinktinei ateis geresni laikai

Nepaisant to, jog Nyderlandų rinktinė nesugebėjo patekti į antrą iš eilės svarbų turnyrą, apie karjeros pabaigą joje paskelbęs Arjenas Robbenas mano, kad ateitis vis dėlto yra šviesi.

Savo paskutinį mačą su "oranje" marškinėliais Miuncheno "Bayern" žvaigždė sužaidė prieš Švediją. Čia jis įmušė dublį bei atvedė komandą į pergalę rezultatu 2-0, tačiau to pakilti į antrąją pasaulio čempionato atrankos A grupės vietą nepakako.

Olandų taip pat nebuvo ir pernai Prancūzijoje vykusiose Europos pirmenybėse.

"Vaikai, esantys mokykloje ir žaidžiantys futbolą, dėl pergalės atiduoda viską... Jeigu nepasiseka, tai tampa didžiuliu nusivylimu. Tuomet liūdėti yra normalu, bet ateina geresni laikai", - kalbėjo Robbenas.

Paklaustas, kaip jautėsi, kai "Amsterdam ArenA" stadione susirinkę sirgaliai skandavo jo vardą, veteranas atsakė: "Tai buvo nuostabu. Aš esu labai dėkingas. Žaidžiau čia 14 metų."

"Tapau daugelio nuostabių dalykų liudininku. Jeigu olandų fanai tuo taip džiaugiasi, aš tik galiu būti jiems už tai dėkingas."

Su Robbeno mintimis apie Nyderlandų futbolo ateitį sutiko ir krašto gynėjas Darylas Janmaatas. Pasak jo, rinktinėje yra užtektinai gerų žaidėjų, o dabar ji tiesiog išgyvena sunkų periodą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...