A. Sanchezo dublis nutraukė "Arsenal" pralaimėjimų seriją, "Man Utd" nukovė "Watford" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Emirates" stadione, kur vietos Londono "Arsenal" susigrūmė su "Hull City". Alexio Sanchezo dublis nulėmė "kanonierių" pergalę rezultatu 2-0.

Pirmajame kėlinyje Šiaurės Londono komanda atrodė kur kas grėsmingiau nei jų varžovai ir sukūrė daug pavojingų progų. Pirmasis įvartis buvo pasiektas 34-ąją minutę, tačiau šis epizodas sukėlė daug kalbų, nes A. Sanchezas akivaizdžiai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė ranka.

Antrajame kėlinyje "tigrai" buvo pavojingesni ir visą likusį laiką kėlė nemalonumų Petrui Čechui, tačiau prasidėjus pridėtam laikui kontratakos metu buvo padėtas galutinis taškas.

90-ąją minutę Luco Perezo smūgiuotą kamuolį ranka nuo vartų linijos ištraukė Samas Clucas, o už šį epizodą futbolininkas užsidirbo raudoną kortelę ir 11 metrų baudinį. A. Sanchezas tiksliai nukreipė į kamuolį į varžovų vartus ir padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

"Arsenal" nutraukė dviejų pralaimėtų rungtynių seriją ir su 50 taškų bent laikinam pakilo į trečiąją vietą. "Hull City" lieka 18-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Manchester United" namuose susigrūmė su "Watford". Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko, tačiau po "Liverpool" pergalės liko šeštoje pozicijoje.

32-ąją minutę pirmąjį įvartį šeimininkų gretose pelnė Juanas Mata, o pergalę antrajame kėlinyje užtikrino tikslus Anthony Martialio smūgis. Prancūzas šioje dvikovoje išsiskyrė įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Kiti susitikimai baigėsi "Stoke City" ir "Southampton" pergalėmis bei "Middlesbrough" - Liverpulio "Everton" ir "West Ham" - "West Brom" lygiosiomis.

"Arsenal" 2 - 0 "Hull City"
34' [1 - 0] A. Sanchez
90+3' [2 - 0] A. Sanchez (11 m. baudinys)
90+1' S. Clucas ("Hull City") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 2 - 0 "Watford"
32' [1 - 0] J. Mata
60' [2 - 0] A. Martial

"Middlesbrough" 0 - 0 "Everton"

"Stoke" 1 - 0 "Crystal Palace"
67' [1 - 0] J. Allen

"Sunderland" 0 - 4 "Southampton"
30' [0 - 1] M. Gabbiadini
45' [0 - 2] M. Gabbiadini
88' [0 - 3] J. Denayer (į savus vartus)
90+2' [0 - 4] S. Long

"West Ham" 2 - 2 "West Brom"
6' [0 - 1] N. Chadli
63' [1 - 1] S. Feghouli
87' [2 - 1] M. Lanzini
90+4' [2 - 2] J. Evans