A. Sanchezo ir O. Giroud dubliai patiesė "Sunderland" ekipą (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos pirmosios 10-ojo turo rungtynės.

"Sunderland" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Arsenal" futbolininkais. Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje sunkumų neturėjo - varžovus nugalėjo rezultatu 1-4.

Į priekį "kanonieriai" įsiveržė 19-ąją susitikimo minutę - po tikslaus Alexo Oxlade'o-Chamberlaino perdavimo Alexis Sanchezas pelnė pirmąjį įvartį.

Po greito įvarčio "Arsenal" ir toliau dominavo, tačiau 65-ąją minutę šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą - nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Jermaine'as Defoe.

Vis dėlto Šiaurės Londono ekipos varžovų atsakas neišgąsdino ir jau 71-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Olvieris Giroud vėl išvedė svečius į priekį. Tas pats prancūzas dar po penkių minučių padidino "Arsenal" pranašumą iki dviejų įvarčių.

Galutinį tašką šioje dvikovoje 78-ąją padėjo A. Sanchezas. A. Wengeras gali džiaugtis, nes po dublį į savo įvarčių sąskaitą įsirašė būtent du komandos puolėjai.

Pergalę iškovojęs "Arsenal" su 23 taškais bent laikinam pakilo į pirmąją vietą, o "Suderland", šį sezoną neiškovojęs dar nei vienos pergalės, lieka paskutinėje vietoje.

"Sunderland" 1 - 4 "Arsenal"
19' [0 - 1] A. Sanchez
65' [1 - 1] J. Defoe (11 m. baudinys)
71' [1 - 2] O. Giroud
76' [1 - 3] O. Giroud
78' [1 - 4] A. Sanchez