Kaip j au skelbėme anksčiau, Ukrainos rinktinės ir "%c00062" klubo puolėjas Andrejus Ševčenka (%p01111) priešpaskutiniojo "Serie A" pirmenybių turo metu patyrė kelio traumą, tačiau pasak jo gydytojo galės atstovauti Ukrainos rinktinei jau pirmose Pasaulio čempionato rungtynėse su Ispanijos ekipa.

Už žaidėjo sveikatą atsakingas Jeanas Pierras Meerssemanas patikino, kad žaidėjas turėtų spėti atsigauti iki Pasaulio pirmenybių pradžios ir būti pasirengęs išbėgti į aikštę jau pirmosiose rungtynėse.

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad žaidėjas negalės žaisti 25 dienas. Pasak gydytojo, tiek laiko futbolininkui užteks visiškai atsigauti ir įgyti gerą sportinę formą.

"Po išsamių tyrimų paaiškėjo, kad Ševčenko negalės žaisti 25 dienas. Iš jų 15 dienų žaidėjas ilsėsis, o likusias 10 jau galės lengvai treniruotis ir palaikyti gerą formą", - kalbėjo Meerssemanas.

Pirmasias rungtynes Pasaulio čempionato H grupėje Ukrainos rinktinė birželio 14-ąją kaip jau minėjome žais su Ispanijos nacionaline ekipa. Po šio mačo ukrainiečių birželio 19-ąją ir 23-ąją dienomis laukia susitikimai su atitinkamai Saudo Arabijos ir Tuniso komandomis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos