A. Skerla: tai bus neeilinis LFF taurės finalas

Lengvas šiurpuliukas, šaltas prakaitas ar tiesiog olimpinė ramybė. Nuotaikos pas futbolininkus prieš bene svarbiausias sezono rungtynes, matyt, labai įvairi, tačiau kiekvienas Vilniaus „Žalgirio“ narys sutinka: sekmadienį vyksiantis LFF taurės finalas taps neeilinėmis rungtynėmis.

„Manau, kad žaidėjai ir be mūsų paraginimų jaučia, kad tai yra neeilinės rungtynės. Ne veltui tai yra finalas. Po pusfinalio, kuriame tik paskutinėmis akimirkomis nugalėjome Klaipėdos „Atlantą“, net neįsivaizduoju, kad galėtume galvoti kaip nors kitaip.

Kaip bebūtų, finalas yra visada įdomios rungtynės. Kiekvienas futbolininkas nori žaisti tokiuose mačuose. Mes labai laukiame šio finalo, nes šią akimirką mums tai yra pačios svarbiausios rungtynės šiame sezone. Esame tam pasiruošę ir norime laimėti“, - geros nuotaikos ir pasiryžimo nestokojo „Žalgirio“ trenerių štabo narys Andrius Skerla.

 Šios rungtynės žalgiriečiams nebus eilinės dar ir todėl, kad šis finalas taps ne tik šeštuoju iš eilės, bet ir antru per 2016-us metus. Triumfavus jame, „Žalgiris“ taptų pirmuoju klubu Lietuvos futbolo istorijoje, iškovojusiu LFF taurę du kartus per vienerius metus.

„Net ir mūsų šeimos supranta, kad mums tai yra be galo svarbios rungtynės. Ne tik trenerių, bet ir futbolininkų antrosios pusės bei šeimos atvyks mūsų palaikyti. Todėl tikiuosi, kad sekmadienį atmosfera stadione bus fantastiška“, - vylėsi treneris.

Prieš tokios svarbos rungtynes šeimos palaikymas svarbus ir šiemet finale pergalingą įvartį pelniusiam Linui Klimavičiui: „Ypač prieš tokias rungtynes man yra svarbus šeimos palaikymas. Tai yra viena iš didžiausių motyvacijų pasirodyti kuo geriau. Todėl ne tik aš, bet mes visi labai tikimės sekmadienį laimėti.“

Nors žalgiriečiai pastaraisiais metais finaluose rungtyniauja itin dažnai, gynėjas mano, kad to anaiptol nepavadinsi bręstančia monotonija.

„Galbūt tik šie metai pasitaikė tokie, kai „Žalgiris“ taip dažnai žaidžia finalus. Tačiau tokia monotonija, kuomet vis žaidi finaluose, yra labai maloni. Tai yra mūsų visų tikslas žaisti tokio svarbumo rungtynes, joms ir nusiteikiame visiškai kitaip.

Finalai visada pasižymi intriga ir kovingumu, tikiu, kad tai išvysime ir sekmadienį aikštėje. Manau, kad mūsų laukia tikrai sunkios rungtynės. Jeigu iškovosime dar vieną titulą, tai bus tikrai įsimintini metai. Būtent to ir sieksime“, - sakė L. Klimavičius.

LFF taurės finalas Klaipėdoje vyks jau šį sekmadienį, rugsėjo 25-ąją. Mačas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ prasidės 14 valandą.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/RZSyIv0N_UM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

fkzalgiris.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos