A.Tacchinardi nutraukė kontraktą su "Juventus" © Eurofootball.lt
Buvęs Italijos nacionalinės rinktinės saugas %p01435 11 pastarųjų metų praleidęs daugkartiniame šalies čempiono Turino „%c00038“ klube nutraukė dar galiojančią sutartį ir tapo laisvuoju agentu.

„Linkime Alessio visko kas geriausia tolimesnei jo karjerai ir norėtume padėkoti jam už suteiktą pagalbą ir komandai atneštą sėkmę“, - rašoma oficialiame „Juventus“ klubo svetainės pareiškime.

Šį sprendimą 31-erių metų saugas priėmė tada, kai pastaruosius 18 mėnesių praleido Ispanijos „Primera“ lygos „%c00086“ ekipos nuomoje, su kuria 2006 metais sugebėjo prasimušti iki UEFA Čempionų Lygos pusfinalio barjero.

Per savo ilgą karjerą „Senojoje senjoroje“ jis laimėjo penkis Italijos „Serie A“ lygos titulus, kartą triumfavo stipriausiame Europos UEFA Čempionų Lygos turnyre, laimėjo Tarpžemyninę Taurę, Europos Super Taurę, Italijos Taurę (Coppa Italia) ir keturis Italijos Super Taures.

11 metų praleidęs „Juventus“ komandoje A.Tacchinardi iš viso sužaidė 404-eriose varžybose, tačiau Turino klubas atsisakė jo paslaugų, kadangi šią vasarą į ekipą iš Prancūzijos „Ligue 1“ čempiono „%c00055“ klubo prisiviliojo saugą iš Portugalijos Tiago (%p02816) ir iš kitos šios šalies „%c00085“ ekipos įsigijo argentinietį Sergio Almironą (%p05237).

Žiniasklandoje sklando gandai, jog patyrusiu futbolininku susidomėjimą išreiškia Vokietijos Bundesligoje praeitą sezoną tik 15-ąją vietą užėmęs "%c00011" klubas.