Vilniaus „Žalgirio“ klubo prezidentas Andrius Tapinas prakalbo apie ekipos ateities planus.
Kaip tinklalaidėje „Padkastas“ kalbėjo visuomeninkas, sostinės klubas nenori žūtbūt tapti statomo Nacionalinio stadiono operatoriumi.
„Nebus ten didelių kovų dėl įtakos.
Operuoti mūsų nedomina. Kas operuos? Lietuvoje, ko gero, yra viena įmonė, kuri žino kaip – „Kauno arena“, – aiškino A. Tapinas.
„Čia yra labai sunkus projektas.“
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą