A. Witselis ir C. Azpilicueta palieka „Atletico“ klubą © Chelsea nuotr.

Vasarą Madrido „Atletico“ klubą paliks du patyrę veteranai.

Axelis Witselis ir Cesaras Azpilicueta patvirtino, kad ieškosis naujų ekipų.

36-erių metų A. Witselis „matrasų“ komandoje rungtyniavo nuo 2022-ųjų metų ir per 114 rungtynių pelnė 2 įvarčius.

35-erių metų C. Azpilicueta „Atletico“ klube praleido du sezonus ir per 53-ejas rungtynes pelnė įvartį.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...