A. Witselis: „Noriu pratęsti sutartį su „Atletico“ klubu iki Europos čempionato“ © Atletico nuotr.

Madrido „Atletico“ klubo gynėjas Axelis Witselis greitu metu pratęs sutartį su „matrasais“.

„Aš noriu likti šiame klube ir tikiuosi, kad pavyks pratęsti sutartį su „Atletico“ ekipa dar iki Europos čempionato.

35-erių metų belgas „matrasų“ klube rungtyniauja nuo 2022-ųjų metų ir sužaidė 94-erias rungtynes.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...