Abejotinas teisėjo sprendimas užkirto "Racing" futbolininkų žygį taurės turnyre (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvą antradienio vakarą Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos dvejos šalies taurės turnyro ("Copa dėl Rey") atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės.

Dėl teisėjo abejotino sprendimo paskutinėmis pratęsimo minutėmis skirti 11 metrų baudinį kelialapį į kitą etapą prarado Santandero "Racing" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 3-1 įveikę "Cordoba" vienuolikę.

Tokio skirtumo šeimininkas nepakako, mat prieš dvi savaitės Miguelio Angelio Portugalio auklėtiniai išvykoje nusileido sausu rezultatu 2-0.

Į aštuntfinalį taip pat pateko Barselonos "Espanyol" ekipa bendru dviejų susitikimų rezultatu 3-1 palaužusi "Valladolid" komandą.

Santandero "Racing" 3 - 1 "Cordoba" (po pratęsimo)
(Pirmas mačas 0-2, bendras rezultatas 3-3)

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 "Valladolid"
(Pirmas mačas 2-0, bendras rezultatas 3-1)