"Aberdeen" Škotijoje pakilo į šeštą poziciją © Eurofootball.lt
Sekmadienį Škotijos Premier lygoje buvo žaidžiamos vienintelės rungtynės - „Aberdeen“ namuose po praleisto įvarčio sugebėjo atsitiesti ir nugalėjo Edinburgo „Hibernian“ ekipą.

„Aberdeen“ 3 – 1 „Hibernian”
24` [0 – 1] Steven Fletcher
33` [1 – 1] Lee Miller
47` [2 – 1] Chris Clark
86` [3 – 1] Derek Young

Nuo pat rungtynių pradžios „Aberdeen“ puikiai kontroliavo kamuolį. Pirmuoju šansu 22 minutę nepasinaudojo Barry Nicholsonas, kurio smūgis galva buvo netikslus.

Netrukus pasitvirtino sena futbolo išmintis: „Neįmuši tu, įmuša tau“. Nedažnos svečių atakos metu Merouane Zemmama perdavė kamuolį iš krašto Stevenui Fletcheriui, kuris suklaidinęs gynėją nepaliko jokių šansų vartininkui Jamie Langfieldui.

Tačiau jau 33 minutę rezultatas tapo lygus, po to kai pasižymėjo Lee Milleris. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatui esant lygiam – 1-1.

Iškart po pertraukos šeimininkams pavyko persverti rezultatą. Baudos smūgiu įvartį pelnė Chrisas Clarkas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušęs į sienelę suklaidino vartininką bei įskriejo į vartus.

Vėliau „Aberdeen“ užtikrintai kontroliavo kamuolį ir 86 minutę puikiu smūgiu iš 30 metrų pasižymėjo Derekas Youngas.

Po šių rungtynių „Aberdeen“ vėl sugrįžo į stipriausiųjų šešetą, aplenkdami lietuviškajį „Hearts“, o „Hibernian“ nepasinaudojo šansu aplenkti tiek pat taškų turinčią „Dundee United“ ekipą.