Abramovičiaus naujokai sutriuškino "Roma" © Eurofootball.lt
Du iš trijų įvarčių be atsako į "%c00028" klubo vartus įmušė "%c00042" naujokai Kežmanas (%p02539) ir Drogba (%p00899). Be to, pirmasis dar gavo ir raudoną kortelę, užstojęs savo komandos draugą.

Anglijos vicečempionas susitiko su Italijos vicečempionu viename Niujorko stadionų. Žaidimas parodė, kad Romano Abramovičiaus klubas kol kas pasirengęs geriau. Pagal rungtynes JAV matosi, kad jo futbolininkai yra geroje nuotaikoje, jie stengiasi patikti treneriui, kuris garantavo, kad jiems neteks patirti praėjusių metų psichologinio spaudimo.

Praėjusiais metais iš tiesų buvo kažkas nesuprantamo. Kažkuriems žaidėjams viena klaida kainavo vietą pagrindinėje sudėtyje keliems turams, kitas, daręs ne mažiau klaidų, likdavo pagrinde. Be to, spauda nuolat pranešdavo apie naujus Abramovičiaus pirkinius, ir niekas nesijautė saugus.

Dabar gi treneris Mourinho, atėjęs iš "%c00109", aiškiai davė suprasti, kad nebus jokios pasirinkimo beprotystės. Pagal žaidimą Amerikoje matosi, kad žaidėjai patikėjo savo naujuoju treneriu.

Visos rungtynės vyko anglams diktuojant sąlygas. Jau 11 minutę %p01989, gavęs puikų perdavimą iš Gudjohnseno (%p01978), įmušė pirmąjį įvartį. Kombinacijoje taip pat sudalyvavo ir Geremi (%p01992), anot specialistų visas rungtynes žaidęs puikiai.

Beje, Cole jau pirmomis minutėmis ėmė kentėti nuo Dacourto (%p01790), kuris atspardė "Chelsea" saugui visas kulkšnis. Iki 65 minutės jam tai buvo atleistina. Bet po to eilinė prancūzo pražanga iš pusiausvyros išvedė Kežmaną.

Pastebėjęs eilinį "Roma" žaidėjo užkabinimą, Kežmanas metėsi prie jo ir pamėgino duoti į veidą. Aikštėje užvirė nedidelė sumaištis (amerikiečių, pripratusių prie jų futbolo rūšies ir NHL tai nenustebino). Arbitras nubaudė abu futbolininkus. Dacourt gavo raudoną kortelę už visus savo veiksmus aikštėje, o Kežmanas - už konkretų grubų taisyklių pažeidimą.

Iki to momento rezultatas buvo jau 2:0. Dvi minutės prieš šį momentą buvęs "PSV" žaidėjas įmušė įvartį, pasinaudojęs italų gynėjų nerangumu. O po trijų minučių po jo pašalinimo, Drogba, neseniai įsigytas iš "%c00071" klubo, rezultatą pavertė triuškinančiu.