Abramovičius parems Rusijos čempionus

Maskvo s CSKA futbolo klubas pasirašė rėmimo sutartį su Romano Abramovičiaus valdoma "Sibneft" kompanija. Sutartis galioja iki 2006 metų pabaigos. Sutarties suma siekia 54 milijonus JAV dolerių - po 18 milijonų per metus. Ant CSKA marškinėlių dabar puikuosis "Sibneft" logotipas.

Sutarties iniciatorius buvo CSKA klubo prezidentas Jevgenijus Gineris. Savo kalboje jis pabrėžė, kad pinigai bus investuojami pirmiausia į klubo infrastruktūros vystymą. Pirmiausia bus pastatytas naujas FK CSKA stadionas. Namų arenos statybos prasidės jau netrukus. Taip pat Gineris pareiškė, kad dalis rėmėjų pinigų bus įnvestuota į vaikų futbolo mokyklų vystymą.

Nėra nieko stebėtino, kad "Sibneft" dėmesį parodė butent "CSKA" klubui. Armiečiai yra dabartiniai Rusijos čempionai ir šiais metais atstovaus Rusijai Europos taurėse. Neseniai CSKA vadovybė nusipirko tokius žaidėjus, kaip Aldoninas iš Volgogrado "Rotor" ir Ignaševičius iš Maskvos "Lokomotiv". Be to, armiečiai pasižymėjo vienu iš garsiausiu metų pirkiniu, įsigijus Pasaulio jaunimo futbolo čempioną Carvalho.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos