"AC Milan" dramatiškai žengė į Italijos taurės pusfinalį

Antradienį buvo sužaistos trečiosios Italijos taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Itin dramatišką pergalę ir kelialapį į pusfinalį iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri tik po pratęsimo 4:2 palaužė "Torino" futbolininkus.

Milano ekipa į priekį išsiveržė 12-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Giacomo Bonaventura.

Svečiai rezultatą išlygino 34-ąją minutę po Bremerio įvarčio, o tas pats brazilas 71-ąją minutę išvedė "Torino" į priekį.

"AC Milan" balansavo ties iškritimo riba, tačiau per pridėtą laiką rezultatą smūgiu iš maždaug 16 metrų išlygino Hakanas Calhanoglu. Tiesa, turkas neapsiėjo be sėkmės, kadangi kamuolys stipriai pakeitė skriejimo kryptį atsimušęs į varžovų futbolininką.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kur savo pranašumą įrodė Milano ekipos futbolininkai. 106-ąją minutę rezultatą šeimininkų naudai persvėrė tas pats H. Calhanoglu, o 109-ąją savo komandos pergalę įtvirtino Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" pusfinalyje susitiks su Turino "Juventus".

Straipsnio įvertinimas: 11 1
  • Scearys

Gerai pabaiga sulose milanas. Turko ivartis antram pratesime fantastiskas. Leao matosi turi galva vaikis gera pasa ibrai iskiso. Labai atsigave Rebic ir Castilijo is nevykeliu i nepamainomus zaidejus prie sitos formacijos. Gaila palieka komanda Suso, Rr, taip pat Paquetai atrodo nera vietos aiksteje. Tikrai geri zaidejai, bet be ju kazkaip milanas geriau atrodo, maziau trina be reikalo ta kamuoli

• +2
  • Balsavimas

Kaip visi zinom premier lygoje liverpool siandien iskovos eiline pergale taigi ziuret neverta, tuo paciu metu siandien zais ir man city-man utd, bei inter-fiorentina. Taigi kuri maca rinksites stebeti mancesterio-ZALIAS, milano-RAUDONAS

• -6
  • Kazkokia zapadla vienu metu siandien ir liverpool ir mancester ir coppa italia... Teks stebet tik inter fiora

• 0
  • gud

Ibra ne tai, kad negadina žaidimo, bet tikrai komandai padeda. Žaidžia nesavanaudiškai, grįžta ir į gynyba, nesitrina tik aplink baudos aikštelę, puikiai praleidžia kamuolį kitiems, tepmą ir palaiko ir atlaiko. Fenomenalus žaidėjas tokiam amžiuj taip žaist.

• +11
  • Blue blood

Labai stipriai viskas vystosi atakose puolime po Ibrahimoviciaus atvykimo I milana