„AC Milan“ iškovojo pergalę ir atsidūrė per žingsnį nuo „Serie A“ čempionų titulo © JumpStory nuotr.

Priešpaskutiniame „Serie A“ ture gyvybiškai svarbiose rungtynėse „AC Milan“, namuose, 2:0 įveikė „Atalanta“ ekipą.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo Milano ekipos futbolininkai, tačiau įvarčiui susikurti to nepakako.

Vis gi, antrame kėlinyje įspūdingą formą demonstruojantis Rafaelis Leao išvedė savo komandą į priekį 56 minutę. Po puikaus Junioro Messiaso aukšto perdavimo krašto puolėjas puikiai pasitvarkė kamuolį ir jo smūgis skriejo vartininkui Juanui Musso tarp kojų ir į vartus.

76 minutę šeimininkai padvigubino savo persvarą, o įvartį pelnė neįtikėtiną solo reidą atlikęs krašto gynėjas Theo Hernandezas. Prancūzas nuo aikštės vidurio „lyg peiliu per sviestą“ perskrodė visą oponentų gynybą ir pasiuntę kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Po šio susitikimo čempionato lyderius „AC Milan“ ir antroje vietoje esantį ir vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusį „Inter“ skiria 5 taškai. Tai reiškia, kad paskutiniame ture Stefano Pioli auklėtiniai turi pasiekti bent lygiąsias, arba tikėtis, jog „Inter“ likusiose dvejose rungtynėse išbarstys taškų.