„AC Milan“ netikėtai pralaimėjo namuose © JumpStory nuotr.

„AC Milan“ komanda pametė itin svarbius taškus kovoje dėl „Serie A“ titulo.

„Rossoneri“ namuose 1:2 turėjo pripažinti „Spezia“ ekipos pranašumą.

Pirmi į priekį rungtynėse išsiveržė rungtynių šeimininkai. 43 minutę 11 m baudinio nesugebėjo realizuoti Theo Hernandezas, tačiau po kelių minučių „AC Milan“ komandą į priekį visgi išvedė Rafaelis Leao.

Antrajame kėlinyje, 64-ąją minutę atsakomąjį įvartį įmušė „Spezia“ puolėjas Kevinas Agudelo, o 6-ąją pridėjo laiko minutę svečių komandai pergalę išplėšė Emmanuelis Gyasi.

Beje, dar prieš lemiamą rungtynių įvartį įvyko labai įdomus epizodas kitoje aikštės pusėje. Tame epizode teisėjas sušvilpė „Spezia“ žaidėjo pražangą ir nutraukė žaidimą, nors už kelių minučių „AC Milan“ puolėjas Junioras Messias tiksliai smūgiavo į varžovų vartus, tačiau įvartis buvo neįskaitytas.

Laimėdami čia, „AC Milan“ turnyrinėje lentelėje galėjo palypėti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau šia proga nepasinaudojo. „Spezia“ iškovojo labai svarbius taškus, kovojant dėl išlikimo lygoje – pakilo į 14-ąją vietą.

Kitose rungtynėse „Napoli“ svečiuose 2:0 palaužė „Bologna“ ekipą. Dublį rungtynėse pelnė Hirvingas Lozano.